kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 rregullorja e forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: rregullorja e forumit   Thu Aug 20, 2009 6:31 am


1] MOS KERKO GRAD SPECIALE

Ata Anëtar të cilët e pyesin ndonjë Antar të Staffit : a me boni VIP, Moderator apo S. Moderator do të jenë ne Listen e zez të Staffit dhe shum Shtir do ta kenë te hin ne Staff. Ne e kontrollojm secilin Antarë dhe kur te shohum qe po Punon atëher ja dhajm 1 Grad speciale.

2] FYRJET NE MES TE ANETARVE.

Çdo gjë brenda forumit duhet te diskutohen dhe te sqarohet n`mes
anëtare ndërsa çdo fyerje apo ofendim do te ndëshkohet nga stafi !

3] REGJISTRIMI NE FORUM

Regjistrimi me emër banal, ofendues apo çfarëdo qofte ai do te sanksionohet menjëherë me largim nga
forumi.

4] FJALET E NDYRA.

Anëtaret e forumit tone ndalohen qe gjate bisedave te ndryshme te përdorin fjale ofenduese si p.sh n`diskutime rreth temave
te ndryshme apo rreth ndonjë çështje tjetër çfarëdo qoftë ajo.

5] POSTIMET NE LIDHJE ME EROTIZEMIN.

Kjo rregull ka për qellim qe postimet qe kanë te bëjnë me dashurin dhe erotizmin te kanë dallim dhe te jete me diference nga
përmbajtjet porno.

6] REKLAMAT LEJOHEN VETEM TE FORUMIT TONE.

Reklamat e dizajnëve, këngëve, cipave e tutorialave te ueb-saitave tjerë dhe reklamat e tyre ndalohen rreptësishtë përveç
forumit tonë.

7] CDO GJE NE TEMEN PERKATESE.

Do te fshihen ato postimet qe nuk kanë te bej me temën përkatëse d.m.th dalin jashtë temës dhe ndalohet po ashtu postimet
e tepërta neper tema dhe shëndrrimi i temës ne lloj Chati.

8] MOS E SHFRYTEZONI FORUMIN.

Mos e shfrytëzoni forumin vetëm sa për ti plotësuar nevojat e juaja personale po mundohuni qe te jepni po ashtu
diçka për Forumin dhe për anëtaret tjerë.

9] GJUHA ZYRTARE E FORUMIT.

Gjuha zyrtare e forumit është gjuha shqipe, përjashtime ato tema te caktuara ne te cilat vendoset te shkruhet edhe gjuhe te
huaja.

10] MENJEHERE BANN.

Ai anëtar i cili dërgon shokut tjetër p.m dhe fton atë ne ndonjë forum tjetër apo ne web-saitin e tij do te largohet nga forumi me
BANN.

11] DUHET TE PREZENTOHENI.

Menjëherë pas regjistrimit ne forum ju duhet te prezantoheni pastaj te vazhdoni postimet ne forum sepse do t`ju ndalohet
hyrja neper temat tjera.


13] FIRMA JUAJ.

Firma juaj nuk guxon te ketë me shume se një foto për shkak se i prish imazhin dhe hijeshinë forumit, ne rast se anëtari
vendos me shume se 1 foto atëherë ai do te ketë mundësi ne kohe prej 3 ditësh te largoj ato ose to te fshihen nga stafi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   Fri Sep 18, 2009 2:32 pm

tema mbyllet ne rregulla nuk mund te postohet faleminderit per mirkuptim

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
rregullorja e forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: rregullorja-
Kërce tek: