kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sms falas -->

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: sms falas -->   Thu Aug 20, 2009 2:42 pm

thecellfreak.com hini register per ipko slovenia +38649****** edha masi trgjistrohuni boni log in edhe e zgjedhni shtetin ku doni me qu sms ne vala sbon po eq me ipko e zgjedh slovenia +386 e tani te numri posht e shkru nr e kujna do me qu sms e shkrun 049****** emri teksti edhe send 2 sms ne dite
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Bimmi
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 5
Join date : 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: sms falas -->   Thu Sep 17, 2009 12:51 pm

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: sms falas -->   Thu Sep 17, 2009 12:52 pm

a po tbon lol! lol! lol!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
florent
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 17
Join date : 18/09/2009
Age : 24
Location : prishtin / Matiqan

MesazhTitulli: Re: sms falas -->   Sat Sep 19, 2009 3:04 am

lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sms falas -->   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
sms falas -->
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: SMS falas-
Kërce tek: