kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Gta San andreas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Gta San andreas Empty
MesazhTitulli: Gta San andreas   Gta San andreas Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 8:15 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

Gta San andreas Empty
MesazhTitulli: Re: Gta San andreas   Gta San andreas Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:52 pm

a je i sigurt qe bon hawer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Gta San andreas Empty
MesazhTitulli: Re: Gta San andreas   Gta San andreas Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:53 pm

po po bon Wink

_________________
Gta San andreas Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Gta San andreas 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Gta San andreas Empty
MesazhTitulli: Re: Gta San andreas   Gta San andreas Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:47 pm

qysh nuk ban more une vet e kam provu edhe e kam ne pc :P

_________________
Gta San andreas 2usty6r
Gta San andreas 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Gta San andreas Empty
MesazhTitulli: Re: Gta San andreas   Gta San andreas Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 2:24 pm

op de :lol:

_________________
Gta San andreas Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Gta San andreas 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Bimmi
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 5
Join date : 17/09/2009

Gta San andreas Empty
MesazhTitulli: Re: Gta San andreas   Gta San andreas Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 11:06 am

kjo loj nuk osht per pc more per tel. osht qka e di unne rar. :O:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Gta San andreas Empty
MesazhTitulli: Re: Gta San andreas   Gta San andreas Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 11:09 am

MΣПDIM ZΣKΛ shkruajti:
qysh nuk ban more une vet e kam provu edhe e kam ne pc :P

kjo osht e vertet qe bon po duhet me pas edhe ni softwer tjeter me ndihmu me punu se vet nuk ka shanc mu instalu ose me luu Wink

_________________
Gta San andreas Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Gta San andreas 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
Gta San andreas Empty
MesazhTitulli: Re: Gta San andreas   Gta San andreas Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gta San andreas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: lojera - games-
Kërce tek: