kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 poezi humoristike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

poezi humoristike Empty
MesazhTitulli: poezi humoristike   poezi humoristike Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 8:19 am

Interneti
Prej hotmailit kur ti lshova syte
kur ta pash paswordin ne fyte
thas don mu myte kuku per mu
shpej windowsin e kom ristartu


Hin n'mesengjer me shume deshire
per me gjet ni qike t'mire
qe e pashe nje,ja bane
tung qa po ban une jom baca Shaban
ajo ma kthej me dashuri
tha une jom dada Selvi


Janisa me fol per dashuri
i thash une kam qef mi pas 5 thmi
ik tha ajo more bablok
se po ta futi bllok

Okey i thashe une nuk te lus
po ta qoje ni virus
seshta gajle tha per mu
kom adres edhe ne yahooo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
poezi humoristike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: poezi-
Kërce tek: