kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Qysh me prish MSN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Qysh me prish MSN Empty
MesazhTitulli: Qysh me prish MSN   Qysh me prish MSN Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 8:52 am

mas pari fillon ti me fol me ata tani i thu merri
qito shkronja edhe qiti si undernick
qitu thuj qe po du me kqyr diqka a pshtjellja diqysh edhe ti ja bon copy ,
paste edhe ja qon edhe aj e ka ma let me ja bo copy edhe me qit aty
keshtu qe kur ta qet kini me pa se pas 5 sec ka me dal prej msn ok


n—a_A?—ay±m—aA?A‡A?A§à ‚
±A‡A?Az±A‡A?§A?aA‡ A?A‡Â±OA‡A?ââ‚
¬â€Ã‚±A‡A?§±A‡A?r A—A?A‡ A?+NA‡ A?LA?A‡A?

Dhe ku sen mund te gjbllokohet pasi qi ta formatizojsh PC

_________________
Qysh me prish MSN Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Qysh me prish MSN 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Qysh me prish MSN Empty
MesazhTitulli: Re: Qysh me prish MSN   Qysh me prish MSN Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:57 am

flm bes a ma i forti je a Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Qysh me prish MSN Empty
MesazhTitulli: Re: Qysh me prish MSN   Qysh me prish MSN Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 12:24 pm

sps

_________________
Qysh me prish MSN Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Qysh me prish MSN 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
florent
antar fillestar
antar fillestar
florent

Posts : 17
Join date : 18/09/2009
Age : 24
Location : prishtin / Matiqan

Qysh me prish MSN Empty
MesazhTitulli: Re: Qysh me prish MSN   Qysh me prish MSN Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 5:16 am

shum mir bes a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Qysh me prish MSN Empty
MesazhTitulli: Re: Qysh me prish MSN   Qysh me prish MSN Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:57 am

flm per ju osht hehe shkarko

_________________
Qysh me prish MSN Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Qysh me prish MSN 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
Qysh me prish MSN Empty
MesazhTitulli: Re: Qysh me prish MSN   Qysh me prish MSN Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qysh me prish MSN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: e-books dhe tutoriale :: tutorial-
Kërce tek: