kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 te gjiha vicat ktu mos qelni tema

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:48 am

Ishin njeher budallenjt po udhetonin me avjon, dhe tani do provonte doktori cili nga keta budallenjt ishte permisuar dhe hap deren e Avionit dhe thote: Hidhuni shpejt luani futboll ne ajer, u hodhen te gjithe budanjellt ne te njejten kohe, vetem njeri nuk u hodh, Ou tha doktori ehe qenka permisuar ky hallall, i vete doktori ketij dhe i thote po ti pse nuk u hodhe te luash futboll ne ajer? Ou tha ky cuni ata i zun te gjitha vendet skam ca roli te bej, portjer tha doktori, fiuuuuu u hodh dhe ky
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:48 am

Ishte njeher 1 hajdut dhe po vidhte nje pem frutash dhe del e zonja e shtepis dhe i bertet i thote "djale zbrit shpejt nga pema more ndyrsire" ja kthen hajduti plake mos me bej mua numra po futu shpejt brenda " se te Q*va" futet plaka brenda, zbret hajduti nga pema dhe iken me vrap del plaka me vrap dhe fillon flet "sje vetem hajdut po qenke dhe genjeshtar pa le "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:49 am

Titaniku po mbytej.
njeri pyet nje tjeter:-sa larg prej ketej eshte toka?
tjetri;-2 km.
Ky hidhet ne uje dhe pastaj kujtohet dhe pyet:-ok po ne cfare drejtimi?
-poshte!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:49 am

shoket

Kthehet ne shtepi dhe gjen gruan ne shtrat me shokun e tij.
Ne inat e siper gjun shokun me pistolete dhe e le te vdekur ne vend.
Gruaja:-I dashur, ca ben?!Po vazhdove te sillesh keshtu do i humbesh gjithe shoket qe ke!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:49 am

Ishe njeher nje cift, sa here donin ta benin kishin nje kod qe mos i kuptonte cuni vogel, kshu qe cdo here burri thoshe cunit, shko thuj mamit, tha babi "hajd se do lajme robat me lavatrice". E kshu e kishin kodin kta dhe s'kuptonte gje djali.
Nje dite i thot burri djalit te vet, shko thuj mamit,tha babi hajd "lajm robat me lavatrice". Pas dy minutash vjen djali dhe i thot : "O ba tha mami jo tani se kam pune"
Pas nja tre oresh vjen cuni dhe i thot babit "O ba , tha mami hajd lajm robat me lavatrice"
Babai ja kthen: "Lere lere thuj mamit, se i lava me dore"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:50 am

U hap llafi ne itali qe ne kavaje ka nje perqindje te larte pederastesh, dhe fillojne te diskutonje prifterinjte dhe PAPA se si mund ta zgjidhin kete problem. Njeri nga prifterinjte ngre doren dhe ofrohet vullnetar per te shkuar vet ne kavaje dhe per te pare me syte e ti nese ishte e vertete. Mer tragetin zbret ne durres dhe me pas mer nje Taksi per ne Kavaje. Aty ne nje koder para kavajes i shpeton m*** dhe meqe ne shqiperi nuk ka banjo anes rruges, e ben ne ambient te hapur prifti, dhe meqe s'kishte as letra higjenike e fshin bythen me gjethe Fiku . Me pas shkon ne kavaje, dhe kthehet ne itali. Mblidhen prifterinjt dhe e pyesin: He ore jane te verteta ato qe thone per Kavajsit?
Ja ben prifti: Lere lere s'kan faj Kavajsit atje te hante bytha vet! (p.s I kruhej pasi e kishte fshire me gjethe fiku, per gogolat qe se kuptojne vet )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:50 am

Vogelushja dhe mamaja:

Vogelushja: Mami mami , e di qe kamarierja jone eshte nje engjell??
Mamaja: Pse zogu mamit ? Nga te erdhi ne mendje ky mendim?
Vogelushja: Po e pashe vet o mami, ishte ne gjunje te divani dhe ja bente: " Oh zot po vije" , Mire qe e kishte kapur babi nga bythet se do kishte fluturuar lart!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:51 am

Po shkon nastradini me pi ?aj dhe po e pyet kamarierin se sa kushton nj? ?aj?! 50 lek , i thot kamarieri! E sheqeri pyet prap nastradini?! Sheqeri ?sht? falas, thot? kamarieri. ok thot Nastradini, m'i bjer nja 5 kg sheqer at?her?....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:51 am

Nj? m?ngjes Nastradini bleu tri ok? mish dhe, pasi e ?oi n? sht?pi, shkoi n? pun?n e tij. Kurse gruaja ftoi mikeshat dhe u pregatiti nj? gosti mahnit?se. Kur u kthye Nastradini, ajo i shtroi p?r drek? pilaf bollguri t? zjer? me uj?. Nastradini i tha:
"N?qoft?se, ta z?m?, nuk kishe koh? q? t? p?rgatisje gjell? me mish, a nuk kishe mund?si q? t? hidhje disa copa t? dhjamura n? bollgur p?r t'i dh?n? shije?" K?saj gruaja ju p?rgjigj:
"Kisha shum? d?shir?, por k?tu na doli nj? gj?. Kur un? isha e z?n? me pun?, nuk e di se nga k?rceu macja jote e dashur laramane dhe e h?ngri t? t?r? mishin. Un? erdha, shikoj, ajo po l?pihej."
Nastradini vrapoi dhe solli peshoren. Ai e nxori macen q? nga posht? mangallit dhe e peshoi; doli plot tre ok?. At?here i tha gruas:
"Ah ti e paturpshme! N?qoft?se k?to tre ok? jan? mishi, at?here ku u fut macja? Dhe n?qoft?se k?to tre ok? jan? macja, at?her? ku ?sht? mishi?"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:51 am

Nj? her? n? mbr?mje, n? t? ftoht?t e madh t? dimrit, fqinj?t u mor?n vesh ta ftonin Nastradinin n? nj? gosti dhe gjat? bised?s i than?: "D?gjo, Nastradin efendi, duam t? v?m? bast me ty; n?qoft? se ti fiton, ne do t? shtrojm? ty nj? gosti marramend?se, por n?qoft? se ti humbet, ti do na p?rgatit?sh nj? pilaf t? mir? si n? medrese, dhe hallv? 'gazi', e t? tjera q? ti i di. Nastradini tha:
"H?-h?! Po kam fuqi un? ti b?j? k?to?" Nj?ri tha: "Sigurisht s'mundesh. Po t? ishte e leht?, ?'kuptim ka q? t? dikutojm??" Nastradini i lodhur tha: "H? fol, ?'na q?nka kjo gj? q? un? nuk mund ta b?j? E ?udi?me!" Kurse ai tha: "Sonte gjith? nat?n do t? rrish n? sheshin e qytetit. N? m?ngjes ne do t? takohemi n? xhami. N?qoft?se ti do t? rezistosh, at?here ti ke t? drejt? p?r gosti; ve? ama mendohu mir?: t? q?ndrosh si i ngrir? jasht? n? acar, ku ?ahet edhe mermeri, ku s'ka aluzjon p?r ngrohje, pra k?t? nuk e p?rballon dot ?'do djal?. Nga ana tjet?r, nuk duhet t? futesh diku e pastaj ndaj t? gdhir? t? dal?sh n? shesh, sepse sht?pia e atij apo e tjetrit t? gjitha dalin n? shesh. Ne deri n? m?ngjez do t? ruajm? ty."Po sa m? shum? ai i p?rshkruante rreziqet, aq m? shum? qet?sohej Nastradini. "Mjaft m?, l?re tani, e kuptova, - tha Nastradini. - Po desh?t nj? batalion me ushtar? m? vini t? m? ruaj?. P?rderisa un? thash? q? do ta p?rballoj, do t? thot? se do t'ia dal? mban? dhe fund". Dikush, duke qeshur me tallje tha: "Ja heroi! Pse more, mund ta marr?sh p?rsip?r nj? barr? t? till?? Po pas sheshit ku do t? q?ndrosh ti jan? varrezat. Prandaj n? fillim mendoje mir?, se pastaj faji t? mbetet ty. P?rsh?ndety me t? af?rmit e sht?pis?. Nqs t? ka borxh ndonj?ri ose i ke fshehur parat? diku, thuaji; nqs i ke borxh ndokujt ose ke ndonj? hall, ngarkoja k?tij njeriu: ai i ka shpatullat e gj?ra dhe mban."At?her? Nastradini tha: "Zakonisht un? nuk merrem me budallall?qe t? tilla, por p?r inatin tuaj, e pranoj bastin. Un? po ju tregoj se Nastradini ?sht? i derdhur prej hekuri, kurse zemr?n e ka t? fort? si mermer. Un? vij nga fukarall?ku. Shpesh m? ka ndodhur q? t? fl? jasht?, n? rrug? e n? male, n? t? ftoht?. Kurse k?tu tek ne n? qytet, lavdi Zotit, nuk ka ujq?r, as hajdut? nuk ka. Nd?rsa, p?rsa i p?rket 'lagjes s? t? heshturve', un? merrem vesh m? mir? me ta se me k?do tjet?r. Un? ndoshta me qindra her? kam fjetur n? varreza. Tu l? lamtumir?n, t'i l? amanet di?ka ndokujt? S'?sht? nevoja. Un? s'kam asnj? njeri, q? ta kem v?shtir? p?r t'u ndar?; s'kam as pun?ra t? l?na p?r nes?r. Dhe sa p?r parat?, ju t? gjith? e dini se ?'kam patur i kam harxhuar, nga xhepi drejt e n? goj?, i kam ngr?n? dhe s'kam m?!" Ja pra, k?shtu, m? n? fund ata vendos?n q? Nastradini ta kalonte nat?n n? k?mb? n? nj? vend p?rjashta. N? m?ngjes Nastradini i g?zuar e plot sh?ndet, duke qeshur erdhi tek ata. Ata e pyet?n se si e kaloi koh?n. Nastradini filloi t? tregoj?: "Rreth e rrotull ?'do gj? zbardh?llonte. Vet?m d?gjohej se si ul?rinte tufani, kurse pem?t p?rkuleshin posht? dhe sa nuk binin p?r tok?, pastaj papritur drejtoheshin dhe p?rplaseshin tek nj?ra tjetra. Atje tutje, n? larg?sin? prej gati nj? milje, nuk di se ku sh?ndriste nj? qiri." Sapo shqiptoi k?to fjal?, p?rnj?her?sh nj?ri prej tyre b?rtiti:
"E humbi bastin, e humbi! N? marr?veshjen ton? nuk b?hej fjal? p?r ngrohje, kurse ti, si? del, na je ngrohur t?r? nat?n nga kjo drit?. Marr?veshja, pra, nuk ?sht? p?rmbushur." T? gjith? t? tjer?t e aprovuan k?t? mendim dhe meq?n?se Nastradini nuk e plot?suar marr?veshjen, e d?nuan me nj? gosti. C'nuk b?ri Nastradini t'ua hidhte posht? gjykimet pa kuptim, por ata e ngat?rronin at? dhe nuk e linin t? fliste. Nastradini, donte s'donte, u detyrua t? pranonte. Dark?n e caktuar erdh?n miqt?; u fal?n; biseduan; vajti ora dymb?dhjet? dhe p?r t? ngr?n? s'po ndihej gj? fare. Miqt? m? n? fund e humb?n durimin dhe than?:"D?gjo k?tu, Nastradin efendi, ne nuk presim dot m?, na jep t? pakt?n at? q? ke pregatitur." Kurse Nastradini iu kthye: "C'thoni, o miq! S'ka lezet k?shtu, kini pak durim." N? k?t? m?nyr? ai i b?ri ata t? durojn?, por kur ora vajti tre e nat?s, miqt? filluan ta shajn? ashp?r Nastradinin. At?her? Nastradini doli, gjoja sikur do t'u sillte dark?n. Ata prit?n dhe ca, pastaj than?:"Ky llafazan po tallet me ne. Hajde t? shohim nj?her? se ?'po b?n." Ata u nis?n ta k?rkojn? at? n? kuzhin?, por atje nuk kishte as ushqim, as Nastradin. Ata shkuan n? oborr dhe pan? Nastradinin q? kishte varur n? nj? pem? nj? goxha kazan dhe n?n t? kishte v?n? nj? qiri q? mezi sh?ndriste. Miqt? i than?: "Nastradin na ngordhe p?r t? ngr?n?. Kjo s'?sht? m? shaka, po dreqi e di se ?'?sht?!"
Nastradini iu p?rgjigj: "Ju e shikoni, un? me dor?n time po ua gatuaj gjell?n. Prap? s'jeni t? k?naqur?""Ej, ti, budalla, - thirr?n miqt?, - kazanin e ke varur n? qiell, kurse k?tu posht? tij ke v?n? nj? qiri. Po a mund t? ziej? kazani n? k?t? lart?si, edhe pishtar sikur t? ishte, e jo m? nj? qiri?"
"Si that? miqt? e mi? Ju paska l?n? kujtesa, - tha Nastradini. - Tri dit? m? par? ju m? d?nuat se duke nd?njur m? k?mb? t?r? nat?n n? mes t? akullit, q?nkam ngrohur nga qiriu q? dukej s? largu n? nj? larg?si prej shtat? kilometrash. Po ta krahasoj me at?, ju them me bindje se k?tu ?sht? m? nxeht? se sa n? stuf?n e banj?s. Qiriri sipas jush mund t? ngroh? n? larg?sin? prej 7 kilometrash, at?h?r? pse i nj?jti qiri nuk mund t? valoj? kazanin n? nj? larg?si gjith? e gjith? tre kut?"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:52 am

Nj?her? Nastradini shkonte me t? birin diku n? fshat; djalin e hipi n? gomar, kurse vet? ecte n? k?mb?. E pan? njer?zit rrug?s dhe than?: "C'djal? na q?nka! Baban? e vet? plak ai e l? t? ec? n? k?mb?, kurse vet? kapardiset kaluar mbi gomar!" At?her? djali i tha Nastradinit:
"D?gjo baba, a nuk t? thash? un?? S'ka gj?, po mos ngul k?mb?, hajde hip n? gomar." Nastradini hipi edhe vet? dhe bashk? me djalin, kaluar mbi gomar, vazhduan rrug?n. Sapo kaluan disa hapa, kur p?rpara u del nj? turm? endacak?sh. E v?shtruan ata mir? e mir? Nastradinin me t? birin dhe b?rtit?n: "Shikoni njer?zit e pa shpirt?! Pse ore, mund t? mbaj? ky gomar i vog?l dy njer?z n? kurriz? Pa shikoni, shikoni mir?, ky duhet t? jet? Nastradini!" Nastradini u inatos, zbriti nga gomari, e zbriti edhe djalin dhe e ngau gomarin p?rpara. S'kaloi shum? dhe p?rs?ri p?rpara u dol?n disa njer?z. "Ja budallenjt?, - than? ata, - gomari vrapon bosh para tyre, kurse ata ecin m? k?mb? n? piskun e vap?s. Po ja, paska budallenj t? till? n? dynja!" Kur Nastradini d?gjoi k?to fjal?, ai tha: "Prap se prap, un? dyshoj q? ndokush mund t'u shmanget thashethemeve!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:52 am

Ishte nj? djal? kok?fort? e m?ndjemadh q? gjithnj? b?rtiste: "Mua s'm? g?njen dot asnjeri." Nastradin hoxha, q? at?her? ishte djal? i ri, i d?gjonte shpesh k?to deklarata t? djalit. Nj?her? ai u nevrikos dhe i tha djalit:
"Ti rri k?tu. Un? tani do kthehem dhe do ta shikosh se me ?'m?nyra do t? t? g?njej." Me k?to fjal? e la djalin dhe iku. Djali q?ndroi me or? t? t?ra duke pritur, por Nastradini humbi si kripa n? uj?. Ai u m?rzit, megjithat? po priste dhe se? p?shp?riste me vete. N? k?t? koh? erdhi nj? moshatar i tij dhe i tha:
"Pse q?ndron k?tu dhe llomotit?" Djali e sqaroi. Kurse moshatari q? erdhi, duke qeshur me budallall?kun e djalit, tha: "Po ja q? ai t? g?njeu ty. C'do m? ti mburravec?"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:52 am

Nastradini u ndal p?r pun? n? Burs? dhe donte t? blinte n? pazar shallvare t? leshta p?r pes?mb?dhjet ak?a. Ai e porositi q? t'ia mb?shtillte shallvaret dhe kur u b? gati t? paguante parat? dhe t? ikte, mendoi se shallvaret q? kishte veshur nuk ishin dhe kaq t? vjetra, prandaj vendosi q? m? mir? t? blinte nj? xhube t? leht? n? vend t? shallvareve. Dhe i tha shit?sit:
"Un? doja t? blija shallvare, por nd?rrova m?ndje. N? vend t? tyre m? jep nj? xhybe p?r pes? ak?a." "Mir?," i tha treg?tari dhe i gjeti nj? xhybe t? p?rshtatshme. Nastradini e mori dhe shkoi, por treg?tari filloi t? b?rtas?: "Ej, ti! S'm? ke dh?n? parat?!"
"Po un? ti lash? shallvaret."
"Po, por ti edhe p?r shallvaret nuk m? pagove parat?," i vuri n? dukje treg?tari. Nastradini i ?uditur b?rtiti:
"Si? Aj-aj-aj! K?ta bursak?t q?nkan t? ?udi??m. Po nuk i mora shallvaret, ?far? t? paguaj p?r to??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:52 am

Pasi u kthye n? pikun e vap?s n? sht?pi, Nastradini i tha gruas:
"M? sill tasin me kos! S'ka gj? m? t? dobishme dhe m? t? mir? p?r stomakun n? k?t? vap?!" Gruaja iu p?rgjigj:
"Tasin? Po ne s'kemi as nj? lug? kos n? sht?pi!" Nastradini tha:
"Epo mir?, bile m? mir? q? s'ka. Kosi ?sht? i d?msh?m p?r njeriun."
"Njeri i ?udi??m je ti, - i tha gruaja, - nj? her? thua se kosi ?sht? i dobish?m, nj? her? i d?msh?m. Cili nga mendimet e tua ?sht? i drejt??" Nastradini u p?rgjigj: "N? qoft? se ai gjendet n? sht?pi, ?sht? i drejt? mendimi i par?, por n? qoft? se nuk ka, at?her? ?sht? i drejt? mendimi i dyt?."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:53 am

Gruaja e deshperuar, vrapon tek Nastradini:
-Kam lare robat e djalit, por jane zvogeluar, s'do t'i bien me kurre!
Dhe Nastradini:
-Epo laje dhe djalin, qe t'i bien tamom!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:53 am

Nastradini don te bleje 1 Ferrari qe kushtonte 30.000 euro, por kishte vetem 29.999 euro. Kalon nje plake atypari dhe Nastradini:
- A mund t'me jepni 1 euro? Dua te blej 1 Ferrari!
-Ja meri 2 euro, blema 1 dhe mua!-pergjigjet plaka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:53 am

kishte qen nastradini te shpia tu nejt dhe gruja e tij po punonten ne bace.
kur tek komshia pak me anej po ziheshin dy gra dhe gruja nastradinit shkon qe ti nda´n po nuk beheshte fjal dhe shkon te shpia dhe thir nastradinin dhe i thot:
NJeri shiko ato dyja qe po zijen ca kan se as qe mundesh me i da!
qesh nastradini dhe thot:po moj gru me i da eshte kollaj sa per ca kan ta tregoj un tani,i tu vdeshme nastradini lakuriq dhe shkon ti dan. uauauau grat.
ja oj plak si u ndalen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:54 am

Vajti Nastradini ne treg per te blere veze.
-me falni sa eshte kokrra
-10 lek
-po keto te thyerat
-6 lek
A po mi then nja 30 kokrra?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:54 am

Ne nji pallat jetonte nji plak aty te shkallet e pallatit rinin ca cuna mereshin me muzik nji dit ne dark kta cunat ne fund pallatit filuan po benin ca prova sepse kishin nji koncert
vete plaku per te fjet gjum ishte ora von se zinte gjumi ri e ri plaku spo duronte dot vete posht i thot cunave . o cuna ca po beni? i thon cunat kemi nji koncert neser xhaja edhe po bejm ca prova po deshe mos u merzit sdo ndoth me ok i thot xhaja po mos e beni me cuna te till gje se jam plak e sduroj dot mir i thon cuna ditet tjeter vete xhaja prap per te fjet gjum sa shtrihet degjon muzik bohhh thot cpo noth kshu vete posht fun pallatit shef prap cuna benin prova u thot xhaja o cuna prap ju me kto ? i thon cunat o xhaja na e shtyten koncertin per neser kshu qe te bejm e ca prova sot qe te fitojm ndonji cmim i merzitur xhaja i thot cuna po duroj e sot po mos e beni me plsss se nuk mund te fle ter naten ok i thon cunat sperseritet me vjen dita tjeter vete xhaja prap per te fjet fillon prap muzike !!!! ooo thot xhaja po kta tallen me mu apo sii?
vete posht xhaja ter nerva u tho o cuna u cuna ca talleni me mua ju ? u thon cunat o xhaja ne e bem nji koncert po bejm prova per koncertin tjeter tashi [talleshin cunat] iken xhaja ne shpi i merzitur me te keq ja fut xhumit kalon nata edhe dita vjen prap darka cunat prap te njejten gje talleshin benin prova thot njeri cudi ! spo vjen xhaja sot thot tjetri vemi njiher lart mos ka vdek nga muzika e lart ven cunat lart shofin xhaja po i binte me dor i thon ca po ben o xhaja u thot xhaja ja po bej prova tju qi ropt pith te gjitheve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:54 am

nja zezak dhe nje i bardhe bisedojne.
ju zezaket thote i bardhi ju pelqejne femrat sepse keni penis te madh.
nuk eshte tek madhesia thote zezaku,ne kur bejme seks e bejme ngadale dhe femrave ju duket i madh.
shkon i badhi ne shtepi e fillon te bej seks me gruan e tij sic ithote zezaku ngadale ngadale.
he mor burre i thot gruaja pse po qi si zezaket sot. > > >
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:55 am

nje milioner kishte nje sherbetor ne shtepi.
kur ben seks me gruan ve sherbetorin qe ti beje fresk gruas.pasi mbaron pune e pyet gruan HE TE PELQEU? eh i thote gruaja cka!
diten tjeter ben te njejten gje:HE TE PELQEU? eh cka! thote gruaja prape .

diten tjeter ve sherbetorin ta beje me gruan e tij dhe ai vete i ben fresk pasi mbarojne pune e pyet burri:HE TE PELQEU?kesaj rradhe po thote gruaja.
E SHIKON QE AS FRESK NUK DI TE BESH I BERTET BURRI SHERBETORIT! > > > >
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:55 am

nje cift kishin nje djale dhe ky djali na donnte nje papagall.
epo nje djale thote burri kemi dil neser grua me djalin dhe blei nje papagall.
del gruaja me djalin ne pazar por djalit nuk i pelqen asnje papagall.
duke ecur ne ane te rruges ne porten e nje bordelloje djali sheh nje papagall dhe thote mama kete do blejme. shkon gruaja pyet dhe i zoti i papagallit thot merre se per bela e kemi ketu.
merr djali papagallin dhe sapo afrohen tek shtepia fillon papagalli:OOO BORDELLO E RE.
hyjn ne shtepi dhe aty vijne shoqet e gruas,papagalli:OOO PUTANA TE REJA.
pas pak vjen edhe burri ne shtepi,prape papagalli:EPO KETE SPO E MARR VESH BORDELLO E RE PUTANA TE REJA KLIENTI QENKA PO I NJEJTI.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:56 am

4 polic rrugor pasi lene sherbimin vendosin te shkojne me makinen e punes tek rruga e prostitutave per te qire.
pasi shkojne atje iafrohen njeres dhe polici qe ishte ne timon pyet prostituten per pazarin.
prostituta thote se pazari eshte 20 euro para dhe 30 euro nga prapa.
ne kte moment njeri nga policet qe ishte ulur mbrapa thote: pse ne mbrapa duhet te paguajme me shume?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:56 am

4 polic rrugor pasi lene sherbimin vendosin te shkojne me makinen e punes tek rruga e prostitutave per te qire.
pasi shkojne atje iafrohen njeres dhe polici qe ishte ne timon pyet prostituten per pazarin.
prostituta thote se pazari eshte 20 euro para dhe 30 euro nga prapa.
ne kte moment njeri nga policet qe ishte ulur mbrapa thote: pse ne mbrapa duhet te paguajme me shume?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Thu Aug 27, 2009 9:57 am

Dy shoke:marko pse je kaq i merzitur? si te shkoje dita me femrat ,ndjehesh i arketuar?-cfare femrash thua ti une nuk kam asnje femer?-mos u merzit o burre shoku nuk te len balte mund te argetohemi bashke,pse jemi shoke ?apo jo|VERA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
te gjiha vicat ktu mos qelni tema
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Poezia për fëmijë e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: