kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Valon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
vali
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 1
Join date : 29/08/2009
Location : matiqan

Valon Empty
MesazhTitulli: Valon   Valon Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:08 am

une jam valoni Nga Matiqani shpresoj se do kaloj mire Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Valon Empty
MesazhTitulli: Re: Valon   Valon Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:09 am

Mir Se vjen Ne forumin Ton cheers

_________________
Valon 2usty6r
Valon 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
lola
Princess
Princess
lola

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 28
Location : prishtine

Valon Empty
MesazhTitulli: Re: Valon   Valon Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:00 am

mirë se erdhe ne forumin tonë Valon lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Valon Empty
MesazhTitulli: Re: Valon   Valon Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 12:30 pm

mir se erdhe

_________________
Valon Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Valon 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
qka po t
Vizitor
avatar


Valon Empty
MesazhTitulli: Re: Valon   Valon Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 9:45 am

mie se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Valon Empty
MesazhTitulli: Re: Valon   Valon Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 10:16 am

shko more regjistrou sa se hangre bann po ec

_________________
Valon Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Valon 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
toli cracker
antar fillestar
antar fillestar
toli cracker

Posts : 6
Join date : 15/09/2009
Age : 24
Location : prishtina

Valon Empty
MesazhTitulli: Re: Valon   Valon Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 7:14 am

mir se edhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shenka
antar fillestar
antar fillestar
shenka

Posts : 1
Join date : 06/12/2009

Valon Empty
MesazhTitulli: Re: Valon   Valon Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 12:58 pm

ju pershendes te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hyseni pz
antar fillestar
antar fillestar
hyseni pz

Posts : 17
Join date : 19/01/2010
Location : radio-ehlu-sunneh

Valon Empty
MesazhTitulli: Re: Valon   Valon Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 1:53 am

mirse erdhe vella inderum kalofsh mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Valon Empty
MesazhTitulli: Re: Valon   Valon Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Valon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: