kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ardiiii

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kabashi
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 2
Join date : 25/08/2009

ardiiii Empty
MesazhTitulli: ardiiii   ardiiii Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 8:36 am

a munet naj kush me ma gjet pergrmin me shpejttu kompjuterin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gent
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 4
Join date : 26/08/2009

ardiiii Empty
MesazhTitulli: Re: ardiiii   ardiiii Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 9:07 am

pa program qe 1 mnyr ngo ktu

shko
-My Computer>
-Properties>
-Advanced>
-Setting performance>
-Adjust for best performance>
-OK...
Verehen ndryshime Psh ne hapjen e dritareve etj.


edhe 1 mnyr tjeter


Shpejto pak PC-n?

Shkojm tash hym:
Start>>Run>>Regedit>>HKEY_LOCAL_MACHINE>>SYSTEM>> CurrentControlSet>>Control>>SessionManager>>Memory Management>>PrefetchParameters.Tash e gjeni EnablePrefetcher anash dhe e klikoni dy her pastaj ju hapet 1 dritare aty ku shkruan 3 ti e bon 5!

Pasi ta kryesh ti e Restarton PC-jën dhe pastaj kur ta ndezësh do ta shohësh se sado pak tu ka shpejtu


editume nga besnik hack3r


Edituar për herë të fundit nga besnik hack3r në Thu Sep 03, 2009 4:15 am, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : 2 poste nuk lejohen ne forum kur kishe mujt mi bo bashk)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

ardiiii Empty
MesazhTitulli: Re: ardiiii   ardiiii Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 4:05 am

a smujte mi bo ni post te dyjat a mos um shti se e han bann sa hora a nite

_________________
ardiiii Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
ardiiii 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
gent
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 4
Join date : 26/08/2009

ardiiii Empty
MesazhTitulli: Re: ardiiii   ardiiii Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 4:06 am

pash zote allahile mo ma tesh :I
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

ardiiii Empty
MesazhTitulli: Re: ardiiii   ardiiii Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 4:13 am

kuna more i the mos ma tesh
qyre mos um shti se veq spot njoh se pa ta ..... at nan nuk ko me lo katunari i zdralaft edhe tun per kit forum
----> nshport hauhauhauahuahuahauhauha

_________________
ardiiii Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
ardiiii 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
ardiiii Empty
MesazhTitulli: Re: ardiiii   ardiiii Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ardiiii
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: pyetje dhe pergjigje-
Kërce tek: