kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ardiiii

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kabashi
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 2
Join date : 25/08/2009

ardiiii Empty
MesazhTitulli: ardiiii   ardiiii Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 11:58 am

a munet naj kush pergramin me shpekjtu kompjuterin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

ardiiii Empty
MesazhTitulli: Re: ardiiii   ardiiii Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:38 pm

osht veni per pyetje mos bo pytje ktu ok tema nshport

_________________
ardiiii Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
ardiiii 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
ardiiii
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: shporta :: shporta-
Kërce tek: