kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 tung tung

Shko poshtë 
AutoriMesazh
toli cracker
antar fillestar
antar fillestar
toli cracker

Posts : 6
Join date : 15/09/2009
Age : 24
Location : prishtina

tung tung Empty
MesazhTitulli: tung tung   tung tung Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 7:04 am

un jam mentori nga prishtina jam 15 vjeq hobi im hack .PC.CS etj shpreoj qe ka me kalu mir me ju lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung   tung tung Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 7:08 am

mir se erdhe ne forumin ti\on no.1

_________________
tung tung Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
tung tung 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung   tung tung Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 9:12 am

Mir Se na Gjete Very Happy

_________________
tung tung 2usty6r
tung tung 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
toli cracker
antar fillestar
antar fillestar
toli cracker

Posts : 6
Join date : 15/09/2009
Age : 24
Location : prishtina

tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung   tung tung Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 9:14 am

mie se
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung   tung tung Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
tung tung
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: