kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 redirect ofert

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

redirect ofert Empty
MesazhTitulli: signature [firma]   redirect ofert Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 6:36 am

kush ka ma shum se 40 poste kerkon signature pra firm per te
firma do tjet kshtu karta e identitetit te forumit kosova
si firma jem pra qe osht ma posht keroken gjdo antar qe ka ma shum se 10 poste

_________________
redirect ofert Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
redirect ofert 2gt7xj5


Edituar për herë të fundit nga besnik hack3r në Wed Oct 14, 2009 10:35 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
toli cracker
antar fillestar
antar fillestar
toli cracker

Posts : 6
Join date : 15/09/2009
Age : 23
Location : prishtina

redirect ofert Empty
MesazhTitulli: Re: redirect ofert   redirect ofert Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 7:34 am

boma mu njo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

redirect ofert Empty
MesazhTitulli: Re: redirect ofert   redirect ofert Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 9:14 am

e bona edhe per ty

_________________
redirect ofert Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
redirect ofert 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

redirect ofert Empty
MesazhTitulli: redirect ofert   redirect ofert Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:40 pm

nese doni qe webi juaj te jete www.emriiwebit.tk lajmroni ne PM ose email

kushtet

Kodi:
te kete 50 poste
te jete aktiv
te mos kete vrejtje nga forumi

_________________
redirect ofert Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
redirect ofert 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

redirect ofert Empty
MesazhTitulli: Re: redirect ofert   redirect ofert Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 1:39 am

mu nja boma njeri a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
OWW
Vizitor
avatar


redirect ofert Empty
MesazhTitulli: Re: redirect ofert   redirect ofert Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 6:40 am

*************************************************************************************
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

redirect ofert Empty
MesazhTitulli: Re: redirect ofert   redirect ofert Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 8:08 am

qy more weq ndash me zor spo te shtim ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Twisted Evil

_________________
redirect ofert 2usty6r
redirect ofert 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

redirect ofert Empty
MesazhTitulli: Re: redirect ofert   redirect ofert Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 8:59 am

po de

_________________
redirect ofert Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
redirect ofert 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
redirect ofert Empty
MesazhTitulli: Re: redirect ofert   redirect ofert Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
redirect ofert
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: shporta :: shporta-
Kërce tek: