kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 MOURINHO: BARCELONA MË TË MIRË SE INTER

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MOURINHO: BARCELONA MË TË MIRË SE INTER Empty
MesazhTitulli: MOURINHO: BARCELONA MË TË MIRË SE INTER   MOURINHO: BARCELONA MË TË MIRË SE INTER Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:48 pm

Trajneri i Inter, Jose Mourinho, ishte shumë i kënaqur me lojën që treguan lojtarët e tij kundër kampionit evropian dhe botëror.

'Luajtëm një lojë të shkëlqyeshme, ishte një përgjigje shumë e mirë për kampionët e Evropës dhe klubin më të mirë në botë,' tha Mourinho për Sky pas ndeshjes.

'Ishin solid në mbrojtje, dhe po të kishim shënuar, do të kishim mundur ta fitojmë ndeshjen me lehtësi. Ishte një ndeshje taktike, fizikisht dhe mentalisht, e cila përfundoi 0-0, por njëkohësisht ishte një ndeshje shumë e mirë.

'Është shumë e vështirë të mbrohesh nga ata, kështu që t'i ndalosh të shënojnë ëshëtë sukses i madh. Edhe ne i kishim rastet tona në sulm, por ishte shumë vështirë.

'Ata kishin ma shumë raste, por ata janë më shumë si ekip se ne, në mënyrën që të gjithë e dijnë se ku janë në mes veti edhe me sy mbyllur. Ne kemi katër ose pesë lojtarë të ri, të cilët ende janë duke u adaptuar.'

I pyetur për ish lojtarin e tij Ibrahimovic, Mourinho shtoi: 'E kam përshëndetur para dhe pas ndeshjes, dhe e kam përcjellur shumë në fushë.'
MOURINHO: BARCELONA MË TË MIRË SE INTER Mourxbarcb_300x300

_________________
MOURINHO: BARCELONA MË TË MIRË SE INTER Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
MOURINHO: BARCELONA MË TË MIRË SE INTER 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
MOURINHO: BARCELONA MË TË MIRË SE INTER
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: