kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 INTER NDAL BARCELONËN, ARSENAL KTHEHET ME FITORE!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

INTER NDAL BARCELONËN, ARSENAL KTHEHET ME FITORE! Empty
MesazhTitulli: INTER NDAL BARCELONËN, ARSENAL KTHEHET ME FITORE!   INTER NDAL BARCELONËN, ARSENAL KTHEHET ME FITORE! Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:50 pm

Është mbyllur pa gola ndeshja më e rëndësishme e së mërkurës ku kampionët e Europës janë frenuar në barazim 0-0 me Inter


Inter dhe Barcelona kanë mbyllur në barazim pa gola finalen e parakohshme të Champions League në një ndeshje plot emocione në stadiumin “San Siro”. Zikaltërit e drejtuar nga trajneri Mourinho kanë qenë në vështirësi në minutat e para ndaj kampionëve të Europës në fuqi, por goditjet e Ibrahimovic dhe të Messi, nuk kanë qenë në kuadratin e portierit Julio Cesar. Më pas loja është barazpeshuar dhe interistët kanë guxuar më shumë drejt vijës fatale të Barcelonës deri në fundin e pjesës së parë.

Në pjesën e dytë është parë e njëjta tabllo ku Barcelona kishte rastet më flagrante për të shënuar por Ibrahimovic ndoshta ndjeu peshën e publikut që e fërshëllente gjithë lojës dhe u hipnotizua para Cesar. Përfundimisht 0-0 dhe akti i dytë i dramës zhvendoset në “Camp Nou”. / ikubinfo / foto: epa / 17 shtator 2009


INTER NDAL BARCELONËN, ARSENAL KTHEHET ME FITORE! Article-0-0676FA05000005DC-283_468x369

_________________
INTER NDAL BARCELONËN, ARSENAL KTHEHET ME FITORE! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
INTER NDAL BARCELONËN, ARSENAL KTHEHET ME FITORE! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
INTER NDAL BARCELONËN, ARSENAL KTHEHET ME FITORE!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: