kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SILVA I LUMTUR PËR VETE DHE MAN UNITED!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

SILVA I LUMTUR PËR VETE DHE MAN UNITED! Empty
MesazhTitulli: SILVA I LUMTUR PËR VETE DHE MAN UNITED!   SILVA I LUMTUR PËR VETE DHE MAN UNITED! Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:56 pm

Mesfushori i krahut të skuadrës spanjolle të Valencias, David Silva është i lumtur për interesimin e kohës së fundit të cilin e ka shprehur një skuadër e madhe si Manchester United.

Thuhet se skuadra angleze e United do të ofertojë për Silvan në afatin kalimtar të janarit, pasi që ata ishin të interesuar mjaft shumë për të edhe në javën e fundit të këtij afati kalimtar. Në pyetjen që i është bërë lojtarit për interesimin e fundit të trajnerit të United, Sir Alex Ferguson, Silva i ka thënë gazetës AS: "Nëse ka interes nga ana e tyre, kjo do të thotë që unë jam duke i bërë gjërat e duhura”

“Unë i falënderoj ata, mirëpo momentalisht unë jam duke menduar në baza ditore për Valencian” shtoi lojtari spanjoll. SILVA I LUMTUR PËR VETE DHE MAN UNITED! David-silva

_________________
SILVA I LUMTUR PËR VETE DHE MAN UNITED! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
SILVA I LUMTUR PËR VETE DHE MAN UNITED! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
SILVA I LUMTUR PËR VETE DHE MAN UNITED!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: