kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 WENGER I SHOKUAR NGA HUGHES

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

WENGER I SHOKUAR NGA HUGHES Empty
MesazhTitulli: WENGER I SHOKUAR NGA HUGHES   WENGER I SHOKUAR NGA HUGHES Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:56 pm

Trajneri i Arsenal, Arsene Wenger është habitur nga komentet e Mark Hughes për rastin Adebayor i cili shkeli në fytyrë ish bashkëlojtarin e tij Robin van Persie.

Wenger mohoi të komentonte për këtë rast më parë, mirëpo komentet e trajnerit të Manchester City-t e kanë habitur Wenger-in.

'E kam shikuar kur jam kthyer në shtëpi dhe dukej shumë keq,' tha Wenger për The Sun.

'I pyetni 100 persona, 99 prej tyre do të thonë është shumë keq dhe i 100ti do të jetë Mark Hughes.'

I pyetur cka mendon për Adebayor ai tha: 'A jam i shokuar? Po, mendoj që ishte ndërhyrje shumë e keqe. Nuk kam pritur nga ai një gjë të tillë.'Wink


WENGER I SHOKUAR NGA HUGHES Wengmahugh_300x300

_________________
WENGER I SHOKUAR NGA HUGHES Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
WENGER I SHOKUAR NGA HUGHES 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
WENGER I SHOKUAR NGA HUGHES
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: