kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SUPER PIPO SHPËTON MILAN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

SUPER PIPO SHPËTON MILAN Empty
MesazhTitulli: SUPER PIPO SHPËTON MILAN   SUPER PIPO SHPËTON MILAN Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:58 pm

AC Milan arriti të sigurojë fitoren e parë në Ligën e Kampionëve duke siguruar kështu 3 pikë si musafir, edhe pse hasi në vështirësi mjaft të madhe.

Në fitoren e AC Milan kundër Marseille padyshim se lojtari kryesor i ndeshjes ishte sulmuesi Filippo Inzaghi i cili shënoi dy gola për të treguar se ende është në formë në ndeshjen e grupit C të zhvilluar në Velodrome.

Italiani me përvojë, i cili barazoi rekordin e golave në kupat evropiane me gjermanin Muller, i dha epërsinë Milanit në minutën e 28 dërgoi topin në rrjet nga afërsia, pas një harkimi nga Clarence Seedorf.

Marseille barazoi rezultatin katër minuta pas fillimit të pjesës së dytë, kur mbrojtësi argjentinas Gabriel Heinze, ish lojtar i Real Madridit, dërgoi topin në rrjetë pas një harkimi të Cheyrou nga gjuajtja e lirë. Megjithatë, Inzaghi e qoi në epërsi skuadrën e Milan edhe njëherë në minutën e 74-të të ndeshjes, duke pranuar edhe një asist tjetër të bukur nga Seedorf, për t’i sjellë fitoren Milanit.


SUPER PIPO SHPËTON MILAN Suprpipx300x300

_________________
SUPER PIPO SHPËTON MILAN Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
SUPER PIPO SHPËTON MILAN 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
SUPER PIPO SHPËTON MILAN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: