kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 RONALDINHO NË BANKINË NË NDESHJEN ME MARSEILLE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

RONALDINHO NË BANKINË NË NDESHJEN ME MARSEILLE Empty
MesazhTitulli: RONALDINHO NË BANKINË NË NDESHJEN ME MARSEILLE   RONALDINHO NË BANKINË NË NDESHJEN ME MARSEILLE Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:01 pm

Braziliani është duke zhgenjyer që nga fillimi i stinorit dhe si rezultat, sonte në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Marseille nuk do të jetë në 11shen e parë.

Fantazisti Ronaldinho do të fillojë Ligën e Kampionëve kundër Marsielle nga bankina, thuhet sipas mediave italiane.

Rosonerët kishin ushtrimet e fundit të mërkurën ku trajneri Leonardo kishte mundësinë t'i përcillte, i cili kishte vendosur që në formacion e tij të parë nuk do të jetë braziliani Ronaldinho.

Clarence Seedorf do të merr vendin e tij menjëherë pas dy sulmuesve, dhe Andrea Pirlo do të luajë në pozicionin e tij të zakonshëm në mesfushë. Inzaghi dhe Pato do të startojnë.


RONALDINHO NË BANKINË NË NDESHJEN ME MARSEILLE Ronaldxmars_300x300

_________________
RONALDINHO NË BANKINË NË NDESHJEN ME MARSEILLE Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
RONALDINHO NË BANKINË NË NDESHJEN ME MARSEILLE 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
RONALDINHO NË BANKINË NË NDESHJEN ME MARSEILLE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: