kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 MOURINHO DO TA PËRQAFOJ IBRAN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MOURINHO DO TA PËRQAFOJ IBRAN Empty
MesazhTitulli: MOURINHO DO TA PËRQAFOJ IBRAN   MOURINHO DO TA PËRQAFOJ IBRAN Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:02 pm

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, është i gatshëm ta mirëpresë sulmuesin e Barcelonës, Zlatan Ibrahimovic, me një përqafim dhe thotë se nuk ka asnjë hidhërim me ish-lojtarin e tij.

Derisa tifozët e Inter kanë paralajmëruar një "mikpritje" të nxehtë për Ibran, portugezi thotë se do ta respektojë suedezin të mërkurën mbrëma në Giuseppe Meazza.

"Do ta mirëpres Zlatanin me një përqafim të madh. Sinqerisht nuk e di se si do ta presin tifozët tanë. Ne jemi rivalë, por unë nuk ndihem i tradhtuar nga ai. Falë tij ne jemi kampionë të Italisë".

"Unë nuk e harroj një lojtar si ai, unë e mbaj atë në zemër. Prandaj, do ta përqafoj para ndeshjes, por gjatë 90 minutave nuk dua të di as si e ka emrin", deklaroi Mourinho për FIFA.com.


MOURINHO DO TA PËRQAFOJ IBRAN Ibraxmour_300x300

_________________
MOURINHO DO TA PËRQAFOJ IBRAN Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
MOURINHO DO TA PËRQAFOJ IBRAN 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
MOURINHO DO TA PËRQAFOJ IBRAN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: