kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese keni problem me msn 8.1 rregullo shum leht osht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
avatar

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

MesazhTitulli: Nese keni problem me msn 8.1 rregullo shum leht osht   Thu Sep 17, 2009 1:02 pm

hin exit ne msn shkon tani permi ikon te msn e tani shkon properties e tani shkon compatibility e tani shkon e bon te paren V e tani e bon windows 2000 lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
AlbaReal
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 4
Join date : 11/10/2009

MesazhTitulli: Re: Nese keni problem me msn 8.1 rregullo shum leht osht   Tue Nov 10, 2009 3:45 pm

Prap ky msn po ka problem tana kamera ose me fol me za spo ban?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nese keni problem me msn 8.1 rregullo shum leht osht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Veçoritë e Skënderbeut, që nuk i keni njohur më parë
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: e-books dhe tutoriale :: tutorial-
Kërce tek: