kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 EDUARDO DO TË LUAJË NË LIGËN E KAMPIONËVE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

EDUARDO DO TË LUAJË NË LIGËN E KAMPIONËVE Empty
MesazhTitulli: EDUARDO DO TË LUAJË NË LIGËN E KAMPIONËVE   EDUARDO DO TË LUAJË NË LIGËN E KAMPIONËVE Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:03 pm

Sulmuesi i Arsenalit, Eduardo, ka fituar ankesën e tij kundër ndëshkimit me dy ndeshje moslojë nga UEFA, për mashtrim në ndeshjen kualifikuese të Ligës së Kampionëve, kundër Celtic.

Braziliani me nënshtetësi kroate, fillimisht u suspendua për mashtrim të supozuar në fitimin e penaltisë në ndeshjen e zhvilluar në Emirates. Në deklaratën e UEFA-së thuhet se pas ekzaminimeve dhe dëshmive, deklaratave të referëve, si edhe videove të ndryshme, ‘trupi i Ankesave në UEFA ka pranuar kërkesën e dërguar nga Arsenali, kundër suspendimit të dy ndeshjeve të bëra ndaj sulmuesit Eduardo’.

"Jam shumë i kënaqur që më në fund kemi arritur te e vërteta. E gjitha çfarë patëm nevojë të bëjmë ishte të dëshmojmë atë që ndodhi dhe e kemi bërë këtë. Ky vendim më bën të ndihem shumë më mirë", deklaron Eduardo.


EDUARDO DO TË LUAJË NË LIGËN E KAMPIONËVE Eduardxban_300x300

_________________
EDUARDO DO TË LUAJË NË LIGËN E KAMPIONËVE Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
EDUARDO DO TË LUAJË NË LIGËN E KAMPIONËVE 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
EDUARDO DO TË LUAJË NË LIGËN E KAMPIONËVE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: