kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 LEONARDO HUMB DURIMIN NË RONALDINHON

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

LEONARDO HUMB DURIMIN NË RONALDINHON Empty
MesazhTitulli: LEONARDO HUMB DURIMIN NË RONALDINHON   LEONARDO HUMB DURIMIN NË RONALDINHON Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:03 pm

Trajneri i Milanit, Leonardo, edhe një herë publikisht e ka kritikuar Ronaldinho, pas barazimit të tyre 0-0 ndaj Livornos.

“Nëse Ronaldinho do të ishte në formë të mirë, do të dëshironte vërtet të luajë dhe do të sillej në mënyrë të duhur, atëherë ai mund të ishte i rëndësishëm për ekipin”, ka thënë Leonardo. Në ekip kishte një dallim të dukshëm kur Ronaldinho u zëvendësua në pjesën e dytë nga Andrea Pirlo, që tregoi për formën dhe ndikimin e dobët të brazilianit.

Të gjithë po presin që Ronaldinho të kthehet në formën e dikurshme që kishte në Barcelona. Por, a do të ndodh kjo, mbetet të shihet gjatë këtij stinori të flaktë në Serie A.


LEONARDO HUMB DURIMIN NË RONALDINHON Ronaldinleon_300x300

_________________
LEONARDO HUMB DURIMIN NË RONALDINHON Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
LEONARDO HUMB DURIMIN NË RONALDINHON 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
LEONARDO HUMB DURIMIN NË RONALDINHON
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: