kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fshij te gjitha conctatet periher

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

Fshij te gjitha conctatet periher Empty
MesazhTitulli: Fshij te gjitha conctatet periher   Fshij te gjitha conctatet periher Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:04 pm

Fshirja e kontakteve ne menyre te shpejt nuk eshte e mundur te behet permes msn messengerit..vetem nje nga nje.
Kurse un po ju tregoj se si mund te fshihen te gjith kontaktet ne nje menyre tjeter.

Kjo vlen per Live Hotmail

Shkoni ne Inbox...

edhe ne anen majt
i kini disa butona (Inbox,Junk etj.)
edhe me poshte gjendet nje buton ku shkruan CONTACTS
klikoni ne Contacts edhe zgjedhni kontaktet qe doni me i fshi..
Pasi ta keni ber kete shtypi DELETE
Keshtu ju i keni fshire contaktet njekohesisht edhe ne messenger
king
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
 
Fshij te gjitha conctatet periher
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: e-books dhe tutoriale :: tutorial-
Kërce tek: