kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SI TA VENDOSIM NJE VIDEO NE YOUTUBE NESE JE I REGJISTRUAR

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

SI TA VENDOSIM NJE VIDEO NE YOUTUBE NESE JE I REGJISTRUAR Empty
MesazhTitulli: SI TA VENDOSIM NJE VIDEO NE YOUTUBE NESE JE I REGJISTRUAR   SI TA VENDOSIM NJE VIDEO NE YOUTUBE NESE JE I REGJISTRUAR Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:05 pm

SI TA VENDOSIM NJE VIDEO NE YOUTUBE NESE JE I REGJISTRUAR

ne fillim hin ne www.youtube.com pastaj UPLOAD e shikoni ku eshte aty ku shkruan psh se qfar kengetari po do me shiku ne youtube ose cilin kong te ati drejt me qata ku shkrun e klikoni nese doni me shti video ne user qi e ki d.m.th klikon te UPLOAD pastaj aty ku lexon TITLE: e shkrun psh adrian gaxha-me mungon d.m.th ti do me lon aty qi e ka kendu ADRIAN GAXHA-ME MUNGON edhe pastaj aty te nja ma posht e sheh ku lexon DESCRIPTION: e shkrun qeta qi e ke shkrujt ma heret te TITLE: ADRIAN GAXHA-ME MUNGON edhe shkon te naj ma posht qe lexon VIDEO CATEGORY: qaty e klikon edhe e lyp teposht ku lexon FILM& ANIMATION edhe e ke edhe nja ma posht e shkrun qysh te pelqen ty pastaj shkon aty gati ne fund e sheh qi lexon UPLOAD A VIDEO... ti qaty e klikon


pastaj e qet aty per me shkrujt diqka ti nuk shkrun kurgja po shkon BROWSE... edhe e gjen aty ku e ke lan videon per shembull ne desktop edhe klikon te ajo video ta qet aty ku eshte me shkrujt qi e ke qit edhe shkon UPLOAD VIDEO edhe u kry duhet me prit seri sa te uploadohet edhe pastaj e kshyr aty a e ki ne user edhe shkon klikon aty ku te ka dal kjo ne user te tanin edhe nese nuk ta qet meniher videon mas dy tri minuti ta qet edhe e kshyr qat video se qysh e ke ba.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
 
SI TA VENDOSIM NJE VIDEO NE YOUTUBE NESE JE I REGJISTRUAR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: e-books dhe tutoriale :: tutorial-
Kërce tek: