kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 valdrin.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrin.
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 1
Join date : 17/09/2009

valdrin. Empty
MesazhTitulli: valdrin.   valdrin. Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:14 pm

une jam valdrin vitia jetoj ne prishtin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

valdrin. Empty
MesazhTitulli: Re: valdrin.   valdrin. Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:16 pm

mir se erdhe ne forum ton N0.1

_________________
valdrin. Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
valdrin. 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

valdrin. Empty
MesazhTitulli: Re: valdrin.   valdrin. Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:49 pm

Mir Se erdhe valdrin in our forum

_________________
valdrin. 2usty6r
valdrin. 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

valdrin. Empty
MesazhTitulli: Re: valdrin.   valdrin. Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 2:10 pm

a pe njeh mendi hehe :lol:

_________________
valdrin. Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
valdrin. 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

valdrin. Empty
MesazhTitulli: Re: valdrin.   valdrin. Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:22 pm

po more qysh jo

_________________
valdrin. 2usty6r
valdrin. 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

valdrin. Empty
MesazhTitulli: Re: valdrin.   valdrin. Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 9:59 am

hehehehhe ky far thmija hauahu hajgare :lol:

_________________
valdrin. Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
valdrin. 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
lola
Princess
Princess
lola

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 28
Location : prishtine

valdrin. Empty
MesazhTitulli: Re: valdrin.   valdrin. Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 3:52 pm

mir se erdhe :lol: Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
Sponsored content
valdrin. Empty
MesazhTitulli: Re: valdrin.   valdrin. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
valdrin.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: