kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sms Falas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Sms Falas   Thu Sep 17, 2009 2:10 pm


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Sms Falas   Sat Sep 19, 2009 1:13 pm

SA SHKOJN NE DITE A E KE TESTU shakrko

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Sms Falas   Sun Sep 20, 2009 2:44 am

10 i kam testu

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Sms Falas   Sun Sep 20, 2009 2:47 am

flm mush

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
florim
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 10
Join date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Sms Falas   Sun Oct 11, 2009 2:18 pm

flm njeri shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nicii
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 1
Join date : 24/10/2009

MesazhTitulli: Re: Sms Falas   Sat Oct 24, 2009 9:22 am

qysh me qu mesazh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Sms Falas   Sat Oct 24, 2009 10:20 am

e ki aty videon te tregon krjet kqyre mir edhe shko prezantohu nfillim ok Wink

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
niki
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 3
Join date : 20/01/2010

MesazhTitulli: Re: Sms Falas   Wed Jan 20, 2010 5:35 pm

tung sije aej mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lundrim
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 1
Join date : 22/02/2010

MesazhTitulli: Re: Sms Falas   Mon Feb 22, 2010 1:52 pm

tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fdsjhsdj
VizitorMesazhTitulli: hfdsjkfhsdfs   Mon Mar 01, 2010 8:17 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sms Falas   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sms Falas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: SMS falas-
Kërce tek: