kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shum kenge

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

Shum kenge Empty
MesazhTitulli: Shum kenge   Shum kenge Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 8:42 am

www.degjo-rini.tk ka shum musik shqip edhe jon te mira...
po ma shum ka rap
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Shum kenge Empty
MesazhTitulli: Re: Shum kenge   Shum kenge Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 8:43 am

ok flm per kto keng

_________________
Shum kenge Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Shum kenge 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
Shum kenge
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: muzikë :: muzikë shqiptare-
Kërce tek: