kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NOKIA BOOKLET 3G! (VIDEO)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: NOKIA BOOKLET 3G! (VIDEO)   Fri Sep 18, 2009 8:54 am

Kompania finlandeze Nokia, prodhuesi më i madh në botë i telefonave mobil, ka deklaruar se do të fillojë prodhimin e kompjuterëve netbook, si mundësi për të hyrë në tregun e kompjuterëve i cili ka shënuar rritje të madhe kohëve të fundit.

Modeli i parë i prodhuar nga Nokia, i emërtuar Nokia Booklet 3G, është i thellë deri në 2 cm, ndërsa peshon rreth 1.25 kilogram. Nokia Booklet do të jetë i bazuar në sistemin operativ Windows, dhe do të punojë sipas procesorit të ri të Intel, Atom. Baterija e Nokia Booklet 3G do të zgjasë deri në 12 orë.

Detajet tjera rreth këtij modeli, kompania Nokia ka thënë se do ti publikojë më 2 shtator në panairin i cili mbahet në Stutgart të Gjermanisë.


_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
NOKIA BOOKLET 3G! (VIDEO)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: