kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 teme lire ->>>

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 20
Location : PriShtina

MesazhTitulli: teme lire ->>>   Wed Aug 26, 2009 3:46 am

ku jein bre antar ajde folum pak qetu
qe 1 pyetje ajde shkrujna cili antar ka me postu mas meje
un po menoj qe mas meje ka me postu dj rinni

vazhdo---->
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hack tool
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 2
Join date : 26/08/2009

MesazhTitulli: Re: teme lire ->>>   Wed Aug 26, 2009 4:21 am

jo mas meje ka me postu admini yne besnik hack3r
vazhdo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: teme lire ->>>   Wed Aug 26, 2009 4:25 am

bravo mir ja qellove mas meje bossi i forumit
mendi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
lola
Princess
Princess
avatar

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 26
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: teme lire ->>>   Wed Aug 26, 2009 3:06 pm

jo mas meje ka me postu rasimi huahuahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
hyseni pz
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 17
Join date : 19/01/2010
Location : radio-ehlu-sunneh

MesazhTitulli: Re: teme lire ->>>   Tue Jan 19, 2010 6:10 pm

PO MAS MEJE KA MEPOSTUE DIKUSH TJTER NORMAL HEHEHE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: teme lire ->>>   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
teme lire ->>>
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: