kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 1 pyetje 1 problem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

1 pyetje 1 problem Empty
MesazhTitulli: 1 pyetje 1 problem   1 pyetje 1 problem Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:55 am

a muni mem nimu najkush qit
e kom ni usb po kur pe shti nuk po mi qet opcionet open etj po po mi qet do shkronja arabisht edhe USB nuk qelet
a muni nimu jau di per nder -->
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Princess
Princess
lola

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : prishtine

1 pyetje 1 problem Empty
MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   1 pyetje 1 problem Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:47 pm

un di veq bonja format USB edhe tani shko start run edhe shkruje F:/ edhe u kry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
RiNNoHaCKeR

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

1 pyetje 1 problem Empty
MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   1 pyetje 1 problem Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:06 pm

Paske virusa ne USB bonja ni scan me antivirus e nese nuk te bon apet hini format
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
arbis
S.Moderator
S.Moderator
arbis

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 21
Location : PriShtina

1 pyetje 1 problem Empty
MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   1 pyetje 1 problem Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 5:56 am

lola shkruajti:
un di veq bonja format USB edhe tani shko start run edhe shkruje F:/ edhe u kry
thnx lola edhe ti dj rinnni

Cito :
Paske virusa ne USB bonja ni scan me antivirus e nese nuk te bon apet hini format
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

1 pyetje 1 problem Empty
MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   1 pyetje 1 problem Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 7:06 am

problemi u zgjidh tema mbyllet

_________________
1 pyetje 1 problem Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
1 pyetje 1 problem 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
1 pyetje 1 problem Empty
MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   1 pyetje 1 problem Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
1 pyetje 1 problem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: pyetje dhe pergjigje-
Kërce tek: