kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LOJA ME FOTO

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: LOJA ME FOTO   Fri Sep 18, 2009 11:35 am

pja nisi i 1
loja osht me foto nianatar e lyp ni foto tjetri e poston edhe e lyp ni foto e kshtu me radh
me qes ni foto qfare du masi jom i pari ok
pe du ni foto te obames hehe

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sat Sep 19, 2009 5:24 amQe Besnik

Tash une pe du ni Foto Te Ac Milan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sat Sep 19, 2009 5:26 am

huahuaua flm


qe per ty
'
pe di ni fantazem huahua_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sat Sep 19, 2009 5:41 amqe tash une pe du ni foto te montazh te Messit

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sat Sep 19, 2009 9:58 amSun e gjeti kerkush asnj montazh a :S:S

tash pe du ni foto te Golf Plus

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sat Sep 19, 2009 11:56 am

qe per ty se smujta me gjet montazhpe di ni hamburger 2 kat ok

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
lola
Princess
Princess
avatar

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 26
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sat Sep 19, 2009 2:53 pm

qe per ty

un pe du shtepi prej drurit ama tmir jo veq hajt okz;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
ArianSs
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 4
Join date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 12:51 am

Qe Shtëpia e Drurit Shpresoj te pelqejun e du 1 I phone Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 12:53 am

qe per ty nja 4G
pe du ni bazen thmive kator munsisht hehe

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
ArianSs
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 4
Join date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 1:04 am

Qe bazenti katror edhe do Femij i ki aty :pun po e du 1 kapel :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 1:11 am

huahuahuahau po tfort e paske gjet more
pe du ni montash me ramushin hehe

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 2:42 amQe bes per ty

Tash pe du ni foto te Sony Ericson K800i

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 2:45 am

huahauah shum shum e fort flm

mu ni gru trash edhe tzeze oki

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 2:55 amQeee a te del boll qekjo hahah

mu ni biftek tash

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 2:58 am

qe per ty ishalla ngihesh naj hermu ni motorr sugjuki huaha

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 3:02 am


qe bes weq a din mi gra hahhaha

mu ni foto te AINSHTAINIT po montazh :P:P

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 3:54 am

jo spo muj me gjet valla :S

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 4:45 amqe bre bes
hajt tash pra ni foto te Nissan Skyline(kerr osht)

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 5:30 am

qe bre ma nfund gjeta diqka


ni top me shejen e kosoves nta pra me harten e kosoves

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 6:02 amQe Bes pak e vogel po qishtu
e tashti pe du Ni Bugati Veyron Ne Kosov

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 6:10 am
qe ma nfund


tash gjama ti ni kali e ni pel tu u ****** pe din

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 6:13 am

ihaa qka ki lyp se hajt qe ku e ki


hahha tash une pe du ni fiq ama tuning

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 6:14 am

qe breni dele tu u *** apet :@

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 6:18 am


qe bre bes mos u halit shum

qite ni foto Mozile Fire Fox Tu luftu me Internet Explorer

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 6:33 am

jo j shum tlet ma ki gjet naj ma tshtir]

mu ni gjarpen me 4 koka

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LOJA ME FOTO
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto të ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh të pa harruara
» FOTO E JAVËS
» Foto të dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: