kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LOJA ME FOTO

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Sep 20, 2009 9:13 am


qe Besnik Gjarpni me 4 koka

Hajt Tash une Pe du Ni Lop Me Dy krena

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Sep 21, 2009 9:31 am

ai let more qe
mu 2 plluma tu u thup he

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Sep 21, 2009 9:35 am

qe bre bes a qikaq te leht po lyp a hajt naj sen me te veshtir
tash une pe du ni nizzan z 350 tu shty me ni golf
_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Sep 21, 2009 9:54 am

qe

un pe du ni gjel mi kali tu nejt

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Sep 21, 2009 9:57 am


qe bes per 15 sekonda e gjeta
tash une po e du ni ni elefant mbi ni kerr

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Sep 21, 2009 9:59 am

qe per 10 sekonda

pe du ni lop tu honer vo tpules ehhe gjaje

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Sep 21, 2009 10:37 am


qe bes ma ne fund iha
tash po e du binladeni tu perqafu me bushin

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Sep 21, 2009 10:40 am

huahua shume fort

e let bre
aihaaa
am let qitash ni foto shqiptare tvjeter

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
florim
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 10
Join date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 11, 2009 2:17 pm
mu ni plak ne golf 3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 11:38 am

QE MA NE FUND E GJETA PLAKEN

TASH PE DU NI FOTO TE Pato montazh

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 12:05 pm


tash une po e du ni foto ku jan ikonat e destkopit tu luftu mes veti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 12:13 pm


qe valdrin
tashti une po e du ni foto ku jon tu luj Ac milan vs Barcelona rezultani per millanon 10-0

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 12:41 pm

Image Hosted by ImageShack.us
tash une po e du ni foto ku c.ronaldo thupet me ni djal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 1:13 pmqe e gjeta po e vogel se skih te madhe

gjama ni lule tzeze

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 1:37 pm


une po e du ni foto ku ni mace e myt qenin pitbull
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 2:07 pm

qe naj gjarpri tu fitu kunder pitbullit se spom uj me gjet me mac valla :S po neyse kqyre qitape du ni bicikell me 8 rrota pa montazh plz.. Arrow

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 2:22 pm

nese bon bes nja me 6 se me 8 sun gjeta

une po du ni pc te pembe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 2:38 pm
pe du ni djal i vogel tu u puth me nidjal tjter

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Sun Oct 18, 2009 2:41 pm


un po e du ni pirun ne hun te ni thmije
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 5:28 am


tash pe du ni foto ni qik me kam te thyme

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 5:42 am

nese ban qikjo

tash une pe du ni foto 50 Centin montazh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 6:33 am2 vooo tzineee Arrow

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 6:38 am

po du pasul ne pjat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 6:41 amni top te pingpongut me shej te kosoves

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 6:53 am

isa boletini tu e puth flamurin e shqipnis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LOJA ME FOTO
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto të ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh të pa harruara
» FOTO E JAVËS
» Foto të dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: