kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 WENGER DËSHIRON CHAMAKH SI ZËVENDËSIM I ADEBAYOR

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

WENGER DËSHIRON CHAMAKH SI ZËVENDËSIM I ADEBAYOR Empty
MesazhTitulli: WENGER DËSHIRON CHAMAKH SI ZËVENDËSIM I ADEBAYOR   WENGER DËSHIRON CHAMAKH SI ZËVENDËSIM I ADEBAYOR Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:38 am

Agjenti i sulmuesit të Bordeaux, Marouane Chamakh ka deklaruar se Arsenal janë të interesuar në klientin e tij.

Pierre Frelot tha për Tuttosport: "Marouane ka disa zgjedhje dhe të gjitha janë interesante.

"Jemi duke vlerësuar se cili është opsioni më i mirë për sulmuesin Chamakh. Kush nuk do të shkonte në Juventus?

"Sidoqoftë, Arsenal janë gjithashtu në garë. Arsene Wenger nuk e ka fshehur asnjëherë interesimin e tij për të zëvendësuar Emmanuel Adebayor.

"Chamakh është ende në kontratë por ai do të mund të vendosë për të ardhmen e tij në Janar.

"Madje, ai mund të vendosë edhe në dhjetor. Ai është i gatshëm të provojë vetën në liga më të forta në këtë fazë të karierës së tij."


WENGER DËSHIRON CHAMAKH SI ZËVENDËSIM I ADEBAYOR Marouane-chamakh-388439342

_________________
WENGER DËSHIRON CHAMAKH SI ZËVENDËSIM I ADEBAYOR Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
WENGER DËSHIRON CHAMAKH SI ZËVENDËSIM I ADEBAYOR 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
WENGER DËSHIRON CHAMAKH SI ZËVENDËSIM I ADEBAYOR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: