kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 CANA DOMINON ANKETËN ''LOJTARI MË I MIRË''

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

CANA DOMINON ANKETËN ''LOJTARI MË I MIRË'' Empty
MesazhTitulli: CANA DOMINON ANKETËN ''LOJTARI MË I MIRË''   CANA DOMINON ANKETËN ''LOJTARI MË I MIRË'' Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:40 am

Ne France e therrisnin me nofken “shkaterruesi” prej lojes se forte dhe nderhyrjeve deri ne kufijte e rregullave, ndersa ne Angli, Lorik Cana duket se ka gjetur “token e premtuar”.

26-vjeçari eshte pershtatur me se miri me futbollin fizik ne Premierlige, madje me duelet e tij ne mesin e fushes ka entuziazmuar mbeshtetesit e Sanderlendit.

Tashme mesfushori kuqezi therritet “kapiteni fantastik” dhe dominon anketen e organizuar nga faqja zyrtare e klubit (safc.com) per lojtarin me te mire ne ndeshjet e kampionatit.

Cana mori 32.6 per qind te votave, duke marre me shume vota pas paraqitjes se mire ne fitoren 4:1, qe skuadra e tij arriti me Hull Sitin.

Pas shqiptarit vinin Andi Ried (30.4 per qind), i cili ndodhej ne krye gjate diteve te para te sondazhit dhe Daren Bent, qe me gjithe dy golat e shenuar mori vetem 15.9 per qind te votave.

Kjo eshte hera e dyte radhazi dhe e katerta ne gjashte javet e para te Premierliges, qe Cana merr ne shtepi çmimin “Lojtari i Ndeshjes”.

Me pare kete vleresim kuqeziu e kishte marre pas sfidave me Çelsin, Bllekbernin dhe Stok Sitin.

Nderkohe, duke folur per “BBC”, kapiteni i Sanderlendit pohoi se duhet ta ndryshoje disi stilin e lojes, ne menyre qe te evitoje kartonet.

Ai tha: “Duhet te ndryshoj pak gjera ne lojen time, kam besim se mund t’ia arrij”. /topch/


CANA DOMINON ANKETËN ''LOJTARI MË I MIRË'' Gatlorikcanaa

_________________
CANA DOMINON ANKETËN ''LOJTARI MË I MIRË'' Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
CANA DOMINON ANKETËN ''LOJTARI MË I MIRË'' 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
CANA DOMINON ANKETËN ''LOJTARI MË I MIRË''
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: