kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 me ndrru user ne forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

me ndrru user ne forum Empty
MesazhTitulli: me ndrru user ne forum   me ndrru user ne forum Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 5:41 am

kush don me ndrru userin ne forum veq kallxoni keni drejt kaniher ok

_________________
me ndrru user ne forum Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
me ndrru user ne forum 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

me ndrru user ne forum Empty
MesazhTitulli: Re: me ndrru user ne forum   me ndrru user ne forum Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 5:41 am

emrin e userit a po

_________________
me ndrru user ne forum 2usty6r
me ndrru user ne forum 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

me ndrru user ne forum Empty
MesazhTitulli: Re: me ndrru user ne forum   me ndrru user ne forum Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 11:54 am

po de normal lol!

_________________
me ndrru user ne forum Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
me ndrru user ne forum 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

me ndrru user ne forum Empty
MesazhTitulli: Re: me ndrru user ne forum   me ndrru user ne forum Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 12:30 pm

ja boll te mir e kam

_________________
me ndrru user ne forum 2usty6r
me ndrru user ne forum 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

me ndrru user ne forum Empty
MesazhTitulli: Re: me ndrru user ne forum   me ndrru user ne forum Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 12:31 pm

ok de

_________________
me ndrru user ne forum Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
me ndrru user ne forum 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
florri
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 3
Join date : 18/09/2009

me ndrru user ne forum Empty
MesazhTitulli: Re: me ndrru user ne forum   me ndrru user ne forum Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 8:43 am

mir e kom more :lol:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florim
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 10
Join date : 27/08/2009

me ndrru user ne forum Empty
MesazhTitulli: Re: me ndrru user ne forum   me ndrru user ne forum Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 2:11 pm

mir e kom per vete Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Princess
Princess
lola

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : prishtine

me ndrru user ne forum Empty
MesazhTitulli: Re: me ndrru user ne forum   me ndrru user ne forum Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 2:21 pm

pse po folni kur e kini mir veq me bo chit chat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
Sponsored content
me ndrru user ne forum Empty
MesazhTitulli: Re: me ndrru user ne forum   me ndrru user ne forum Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
me ndrru user ne forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: kerkesa dhe oferta per anetaret-
Kërce tek: