kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 PC World - October 2009

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

PC World - October 2009 Empty
MesazhTitulli: PC World - October 2009   PC World - October 2009 Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 9:14 am


_________________
PC World - October 2009 2usty6r
PC World - October 2009 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

PC World - October 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: PC World - October 2009   PC World - October 2009 Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 11:42 am

s'bon linku nreqe

_________________
PC World - October 2009 Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
PC World - October 2009 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

PC World - October 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: PC World - October 2009   PC World - October 2009 Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 10:03 am

linku sbon:S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

PC World - October 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: PC World - October 2009   PC World - October 2009 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 8:52 am

Valla mu boll mir po me ban

_________________
PC World - October 2009 2usty6r
PC World - October 2009 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

PC World - October 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: PC World - October 2009   PC World - October 2009 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 11:32 am

po rreennn breee tiii

_________________
PC World - October 2009 Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
PC World - October 2009 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
PC World - October 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: PC World - October 2009   PC World - October 2009 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PC World - October 2009
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: e-books dhe tutoriale :: e-books-
Kërce tek: