kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si Te Bejm Videot E Youtubes Në MP3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Si Te Bejm Videot E Youtubes Në MP3 Empty
MesazhTitulli: Si Te Bejm Videot E Youtubes Në MP3   Si Te Bejm Videot E Youtubes Në MP3 Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 9:25 am

Se pari duhet ne hym ne ket Web http://vidtomp3.com/ pastaj te video qe don me convertu aty ku shkrun URL ja bon copy dhe te webi ja ban paste edhe ja bon download video pret deri sa te mushet e pastaj aty shkrun me te kaltra Download MP3

Shpresoj ta keni kuptuar :lol: :lol: :lol:

_________________
Si Te Bejm Videot E Youtubes Në MP3 2usty6r
Si Te Bejm Videot E Youtubes Në MP3 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Si Te Bejm Videot E Youtubes Në MP3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: e-books dhe tutoriale :: tutorial-
Kërce tek: