kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mir se ju gjeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
adi
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 9
Join date : 20/09/2009

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 7:50 am

Emri:Bleard
Mosha:13
Vendlindja:Gjakow
Hobi:Conter stike 1.6 hack3r
Nick NE cs Kosova-forum.MR.Bleard_Erro
Deshira:Super Moderator & Moderator & Admin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:03 am

mir se erdhe ne forumin nr 1

_________________
Mir se ju gjeta 2usty6r
Mir se ju gjeta 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 9:29 am

mir se erdhe lol!

_________________
Mir se ju gjeta Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Mir se ju gjeta 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mir se ju gjeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: