kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SONY TË LANSOJË PLAYSTATION 3 ME 250GB

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

SONY TË LANSOJË PLAYSTATION 3 ME 250GB Empty
MesazhTitulli: SONY TË LANSOJË PLAYSTATION 3 ME 250GB   SONY TË LANSOJË PLAYSTATION 3 ME 250GB Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 11:07 am

SONY TË LANSOJË PLAYSTATION 3 ME 250GB Ps3250gb_235x180

Me një hap të njëjtë sikurse është duke bërë Microsoft me 250GB XBOX 360, Sony ka konfirmuar se do të lansojë një version më të shtrenjtë të Playstation 3 me 250GB por që do të shitet vetëm si pjesë e 'pakos'

Kompania zbuloi një radhë të pakove të cilat të shtynë të zgjedhësh Sony-n përpara Microsoft. Nga java e ardhshme, do të kemi mundësinë të zgjedhim dy tituj Platinum apo lojën e famshme InFamous së bashku me një 250GB PS3 për një cmim rreth 320eu.

Dallimi i vetëm në mes Sony Plastation 3 Slim me 120GB dhe vallait të tij të madh do të jetë disku prej 250GB. Disku më i madh do të thotë se tifozët e lojrave do të kenë mundësi të shkarkojnë më shumë lojëra online. Konzolën PS3 mund ta porositni edhe ju në Amazon me një cmim prej £284.99.

_________________
SONY TË LANSOJË PLAYSTATION 3 ME 250GB Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
SONY TË LANSOJË PLAYSTATION 3 ME 250GB 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
SONY TË LANSOJË PLAYSTATION 3 ME 250GB
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: