kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK Empty
MesazhTitulli: KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK   KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 11:09 am

KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK Fb_profile-600x570

Një 19 vjecar nga Pensilvania është kapur nga policia pasi është ndalur të kontrollojë llogarinë në webfaqen e rrjetit social Facebook, derisa ishte duke vjedhur në një shtëpi, dhe kishte harruar të qkyçet nga llogaria.

'The Journal of West Virginia' shkruan se Jonathan G. Parker, nga Fort Loudoun, PA, është akuzuar të ketë vjedhur dy unaza diamanti nga prona, me vlerë prej më shumë se $3,500. Viktima lajmëroi policinë pasi kishte vërjetur se shtëpia e saj ishte thyer dhe hajni kishte hyrë nga një dritare në dhomën e fjetjes.

Ajo më vonë vërejti se hajni gjithashtu kishte përdorur edhe kompjuterin e viktimës dhe se llogaria e tij në Facebook ishte ende e kyçur. Atëherë ajo vërejti se dy unaza diamanti, që ishin në po të njëjtën dhomë ku ishte edhe kompjuteri, po mungonin.

Parker po mbahet në paraburgim për shkak të kësaj vjedhje në mes të ditës. Dënimi që e pret është 1 deri në 10 vjet burg, një çmim mjaft i madh për të paguar vetëm për shkak të dhënies pas Facebook.

_________________
KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
lola
Princess
Princess
lola

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : prishtine

KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK Empty
MesazhTitulli: Re: KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK   KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 11:09 am

e kom pa flm Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
 
KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINË E FACEBOOK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: