kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ku Duhet me shku per me u rigjistru ne naj shkoll per informatik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
niti
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 1
Join date : 28/09/2009

MesazhTitulli: Ku Duhet me shku per me u rigjistru ne naj shkoll per informatik   Mon Sep 28, 2009 11:19 am

Kush e din
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Ku Duhet me shku per me u rigjistru ne naj shkoll per informatik   Mon Sep 28, 2009 1:03 pm

shko ne gjin gazull bazat e elektronikes dhe informatikes ok nashta tnimoj :)

tema bartet te problemet ( pyetje e pergjigje) ok mos posto ktu plz se osht veni per teknologji

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
Ku Duhet me shku per me u rigjistru ne naj shkoll per informatik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetër duhet të lexohet,dhe patjetër duhet të shpërndahet-Ataku në zemër
» Fotaq Andrea: Ne duhet të flasim me gjuhën e shqiptarizmës e të kulturës sonë të lashtë
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: pyetje dhe pergjigje-
Kërce tek: