kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 *-.|| $.u.$peenD. ||.-*

Shko poshtë 
AutoriMesazh
$.u.$peenD
antar fillestar
antar fillestar
$.u.$peenD

Posts : 1
Join date : 29/09/2009

*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Empty
MesazhTitulli: *-.|| $.u.$peenD. ||.-*   *-.|| $.u.$peenD. ||.-* Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 7:01 am

Emri :Egzon
Nick : $.u.$peenD.
Vendlindja : Prishtinë
E-Mail : xoni_strong@hotmail.com
Hobi : Noti
Mosha : 16 vjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Prishtina-chat.Tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Empty
MesazhTitulli: Re: *-.|| $.u.$peenD. ||.-*   *-.|| $.u.$peenD. ||.-* Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 7:04 am

mir se erdhe nform nr.1 Wink

_________________
*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
*-.|| $.u.$peenD. ||.-* 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Empty
MesazhTitulli: Re: *-.|| $.u.$peenD. ||.-*   *-.|| $.u.$peenD. ||.-* Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 8:21 am

Mir Se erdhe ne forumin Ton

_________________
*-.|| $.u.$peenD. ||.-* 2usty6r
*-.|| $.u.$peenD. ||.-* 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
xXx.
Vizitor
avatar


*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Empty
MesazhTitulli: Re: *-.|| $.u.$peenD. ||.-*   *-.|| $.u.$peenD. ||.-* Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 1:23 pm

mir se erdhe ktu ne forum nr.1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Empty
MesazhTitulli: Re: *-.|| $.u.$peenD. ||.-*   *-.|| $.u.$peenD. ||.-* Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 1:24 pm

ec shko regjistrou se e han ban edhe heke ket nik lexo rregulloren ndashe me u bo pjese e forumit perndryshe (bann)

_________________
*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
*-.|| $.u.$peenD. ||.-* 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
florri
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 3
Join date : 18/09/2009

*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Empty
MesazhTitulli: Re: *-.|| $.u.$peenD. ||.-*   *-.|| $.u.$peenD. ||.-* Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 8:49 am

mir se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florim
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 10
Join date : 27/08/2009

*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Empty
MesazhTitulli: Re: *-.|| $.u.$peenD. ||.-*   *-.|| $.u.$peenD. ||.-* Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 2:12 pm

mir seerdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Empty
MesazhTitulli: Re: *-.|| $.u.$peenD. ||.-*   *-.|| $.u.$peenD. ||.-* Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 2:07 pm

mir se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
*-.|| $.u.$peenD. ||.-* Empty
MesazhTitulli: Re: *-.|| $.u.$peenD. ||.-*   *-.|| $.u.$peenD. ||.-* Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
*-.|| $.u.$peenD. ||.-*
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: