kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM
kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM
kosovaforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 MICROSOFT LANSON WINDOWS MOBILE 6.5!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r


Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 28
Location : Local Dick C:/hack WeB

MICROSOFT LANSON WINDOWS MOBILE 6.5! Empty
MesazhTitulli: MICROSOFT LANSON WINDOWS MOBILE 6.5!   MICROSOFT LANSON WINDOWS MOBILE 6.5! Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 6:37 am

MICROSOFT LANSON WINDOWS MOBILE 6.5! Windows-mobile-6-5
Kompania amerikane Microsoft, apo ndryshe edhe kompania më e madhe në botë për softuer, ka lansuar në tregun botëror versionin e ri të sistemit të saj operativ për telefona mobil - Windows Mobile 6.5.

Në këtë mënyrë kompania amerikane dëshiron që të mbyll korridoret dhe të rimarrë pozicionin e liderit në tregun e programeve për telefona mobil.
Në kuadër të softuerit të ri të Microsoft do të gjendet edhe shërbimi – my phone, shërbim falas për sinkronizimin e telefonit mobil me internet, në atë formë që të mundësojë arkivimin e fotografive, videove si dhe adresarit të kontakteve, në internet.

Programi i ri do të përfshijë edhe makinën e kërkimit Bing, të përshtatur për telefona mobil, bashkë më sistemin për bllokimin e telefonit nga distanca në rast të vjedhjes.

Kompania Microsoft premton një këmbim më të lehtë edhe të fotografive, siç thonë inxhinierët e kompanisë, se ky është edhe njëra ndër opsionet që njerëzit më së shumti e kërkojnë, bashkë me “dyqanin virtual” me aplikacione online, një model të ngjashëm më App Store të kompanisë rivale, Apple.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kosovaforum.albanianforum.net
 
MICROSOFT LANSON WINDOWS MOBILE 6.5!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: