kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 LIFEBOOK P8110: I HOLLË, I LEHTË DHE I MIRË!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

LIFEBOOK P8110: I HOLLË, I LEHTË DHE I MIRË! Empty
MesazhTitulli: LIFEBOOK P8110: I HOLLË, I LEHTË DHE I MIRË!   LIFEBOOK P8110: I HOLLË, I LEHTË DHE I MIRË! Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 6:38 am

LIFEBOOK P8110: I HOLLË, I LEHTË DHE I MIRË! Fujitsu%20lifeBook%20u2010%20
Sot Fujitsu lajmëroi të gjithë konsumatorët për hedhjen e laptopëve më të ri në treg, përkatësisht modelit të fundit të prodhuar nga kompania, Lifebook P8110, kombinim i fundit i lëvizshmërisë dhe dizajnit elegant në një format të vogël.

Ky model është i dedikuar për përdoruesit e biznesit që udhëtojnë shpesh si dhe ky model vjen si një zëvendësim i lëvizshëm, i lehtë dhe i fuqishëm për kompjuterin desktop. Lifebook P8110 i ka po ato tipare - i hollë dhe përshtatet në pothuajse çdo thes, ofron pavarësi të shkëlqyer dhe bateri të fuqishme deri në shtatë orë, dhe një numër të pakufizuar të opsioneve për lidhjen në rrjet dhe atë të sigurisë.

Ky është njëri ndër kompjuterët më të vegjël i cili ka një ekran prej 12 inç dhe peshon vetëm 1,4 kilogram.

_________________
LIFEBOOK P8110: I HOLLË, I LEHTË DHE I MIRË! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
LIFEBOOK P8110: I HOLLË, I LEHTË DHE I MIRË! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
LIFEBOOK P8110: I HOLLË, I LEHTË DHE I MIRË!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: