kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Anglisht-Shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Anglisht-Shqip Empty
MesazhTitulli: Anglisht-Shqip   Anglisht-Shqip Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:52 am


_________________
Anglisht-Shqip 2usty6r
Anglisht-Shqip 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Anglisht-Shqip Empty
MesazhTitulli: Re: Anglisht-Shqip   Anglisht-Shqip Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:53 am

osht edhe ne forum shum ma i fort se argjiro

_________________
Anglisht-Shqip Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Anglisht-Shqip 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Anglisht-Shqip Empty
MesazhTitulli: Re: Anglisht-Shqip   Anglisht-Shqip Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 11:16 am

shum ma i mir fjalori i forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Anglisht-Shqip Empty
MesazhTitulli: Re: Anglisht-Shqip   Anglisht-Shqip Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 11:33 am

po noraml PSssssssssssssssss

_________________
Anglisht-Shqip Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Anglisht-Shqip 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Anglisht-Shqip Empty
MesazhTitulli: Re: Anglisht-Shqip   Anglisht-Shqip Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 5:08 am

po ani de paaaaaa une nuk e postova cili osht ma i mir

_________________
Anglisht-Shqip 2usty6r
Anglisht-Shqip 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
Sponsored content
Anglisht-Shqip Empty
MesazhTitulli: Re: Anglisht-Shqip   Anglisht-Shqip Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Anglisht-Shqip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: Kendi kulturor :: Gjuhë te Huaja-
Kërce tek: