kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pyetje rreth delete histori.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
alba
Vizitor
avatar


Pyetje rreth delete histori. Empty
MesazhTitulli: Pyetje rreth delete histori.   Pyetje rreth delete histori. Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 5:27 pm

Pse kur po e ristartoj pc nuk po me mban ne mend psh add e regjistruar ne msn, por po ma fshin krejt e po duhet secilen here qe hy ne pc me shkru emailin dhe me hy ne msn?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Pyetje rreth delete histori. Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   Pyetje rreth delete histori. Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 5:40 am

ku e ki msn e shkrun imellen pasin gutja remember me edhe qele pastaj tkujton nese sbon kshtu problem ka msn ja !

_________________
Pyetje rreth delete histori. Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Pyetje rreth delete histori. 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
AlbaReal
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 4
Join date : 11/10/2009

Pyetje rreth delete histori. Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   Pyetje rreth delete histori. Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 2:48 am

Ja kam ba por sen nuk mban mend as emailin e regjistrum, as faqet qe i shkruaj psh. www.........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Pyetje rreth delete histori. Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   Pyetje rreth delete histori. Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 11:56 am

o weq duhet me formatizu se zgjidhje tjeter nuk ka se edhe un e kam pas te njejtin problem

_________________
Pyetje rreth delete histori. 2usty6r
Pyetje rreth delete histori. 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Pyetje rreth delete histori. Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   Pyetje rreth delete histori. Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:34 pm

FORMAT PC :S:S ski qaree

_________________
Pyetje rreth delete histori. Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Pyetje rreth delete histori. 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
Pyetje rreth delete histori. Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   Pyetje rreth delete histori. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyetje rreth delete histori.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: pyetje dhe pergjigje-
Kërce tek: