kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Prezent AlbaReal.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Real
Vizitor
avatar


Prezent AlbaReal. Empty
MesazhTitulli: Prezent AlbaReal.   Prezent AlbaReal. Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 5:28 pm

Jam AlbaReal, i njohur me kete user.
Pershendetje per staffin dhe suksese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
MΣПDIM ZΣKΛ

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 25
Location : Prishtin☺

Prezent AlbaReal. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezent AlbaReal.   Prezent AlbaReal. Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 10:35 pm

Mir Se erdhe ne forumin ton

_________________
Prezent AlbaReal. 2usty6r
Prezent AlbaReal. 32182
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

Prezent AlbaReal. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezent AlbaReal.   Prezent AlbaReal. Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 5:39 am

mir se erdhe ne forum po eshte e obligueshme regjistrimi ju lutem regjistrohu ne mer te staffit te urojm edhe nje here mirseardhje

_________________
Prezent AlbaReal. Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
Prezent AlbaReal. 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
Sponsored content
Prezent AlbaReal. Empty
MesazhTitulli: Re: Prezent AlbaReal.   Prezent AlbaReal. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezent AlbaReal.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: rregullorja e forumit :: prezentohu-
Kërce tek: