kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 DELL ME ANDROID ‘SMARTPHONE’ PËRMES AT&T?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

DELL ME ANDROID ‘SMARTPHONE’ PËRMES AT&T? Empty
MesazhTitulli: DELL ME ANDROID ‘SMARTPHONE’ PËRMES AT&T?   DELL ME ANDROID ‘SMARTPHONE’ PËRMES AT&T? Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 5:43 am

DELL ME ANDROID ‘SMARTPHONE’ PËRMES AT&T? Dellphone

Dell është prodhuesi i dytë më i madh kompjuterik në planet dhe është gjithmonë në kërkim të hap shtigje të reja për ti maksimizuar të ardhurat dhe për të fituar pjesë të reja të tregut.

Thuhet se kompania tani është duke punuar në krijimin e “telefonave të zgjuar” dhe për një kohë të gjatë është duke i bërë përgatitjet për të hyrë në treg. Për telefonat e këtij lloji të prodhuar nga kompania Dell, informatën e pati konfirmuar vetë Michael Dell në muajin mars të këtij viti.

Nga një kuptim biznesi, fitimet e larta në smartphones tipik e bëjnë këtë një kategori shumë tërheqëse edhe për Dell. Sidoqoftë, Dell ka rekorde të dobëta të suksesit, kur bëhet fjalë për kategoritë ku ajo nuk është e specializuar. / foto: worldofbit / fakeorreality / 8 tetor 2009

_________________
DELL ME ANDROID ‘SMARTPHONE’ PËRMES AT&T? Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
DELL ME ANDROID ‘SMARTPHONE’ PËRMES AT&T? 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
DELL ME ANDROID ‘SMARTPHONE’ PËRMES AT&T?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: