kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SONY SJELL MODELET E LAPTOPËVE - VAIO X, DHE CW

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

SONY SJELL MODELET E LAPTOPËVE - VAIO X, DHE CW Empty
MesazhTitulli: SONY SJELL MODELET E LAPTOPËVE - VAIO X, DHE CW   SONY SJELL MODELET E LAPTOPËVE - VAIO X, DHE CW Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 5:45 am

SONY SJELL MODELET E LAPTOPËVE - VAIO X, DHE CW 173338-sony_vaio_x_original

Kompania Sony ka zbuluar specifikat zyrtare për laptopët e saj super-të-hollë, modelin Sony Vaio seria X, që kompania i kishte prezantuar muajin e kaluar në shfaqjen tregtare IFA në Berlin.

Specifikat aktuale të laptopit janë goxha të afërta me çfarë ishte parashikuar, por ekzistojnë disa surpriza - duke përfshirë një çmim të ulët se sa pritej. Sony ka detajuar gjithashtu edhe modelet e ardhshme të Vaio CW, të cilat janë më pak të kushtueshëm se sa seri X.

Sony Vaio X është sigurisht një model i laptopit për ta kthyer kokën, pasi që ai vjen me një fibër karboni dhe me peshë të vogël. Me vetëm 0,55-inç “trashësi”, Vaio X i ri është pak më i hollë modeli tjetër i laptopit të cilin kohët e fundit e ka prezantuar kompania Dell, pikërisht bëhet fjalë për modlein Dell Latitude Z. / pcw / foto: pcw / 8 tetor 2009

_________________
SONY SJELL MODELET E LAPTOPËVE - VAIO X, DHE CW Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
SONY SJELL MODELET E LAPTOPËVE - VAIO X, DHE CW 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
SONY SJELL MODELET E LAPTOPËVE - VAIO X, DHE CW
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: