kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 APPLE TABLET APO NJË IPHONE I ZMADHUAR?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

APPLE TABLET APO NJË IPHONE I ZMADHUAR? Empty
MesazhTitulli: APPLE TABLET APO NJË IPHONE I ZMADHUAR?   APPLE TABLET APO NJË IPHONE I ZMADHUAR? Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 5:45 am

APPLE TABLET APO NJË IPHONE I ZMADHUAR? Tablet

Thashethemet rreth pajisjes Apple Tablet janë gjithnjë e në rritje, ndërsa faqja DigiTimes nga "burime të informuara mirë" ka mësuar edhe për disa detaje të reja.

Prodhuesi i pajisjes duhet të jetë kompania Foxconn Electronics, ndërsa ekrani sigurisht do të do të jetë i madhësisë 10,6 inç.

Apple Tablet do të ketë një bateri me jetë të gjatë, qasje pa tel në Internet, ndërsa gjithashtu thuhet se pajisja do të punojë në bazë të sistemit operativ të përdorur nga iPhone.

Gjithashtu, theksi i pajisjes do të jetë në lexim të përmbajtjes elektronike, dhe më pak për të luajtur me / riprodhuar fotografi, audio dhe video.

Në fillim, do të prodhohen rreth 300 mijë copë, ndërsa Apple Tablet’i i parë duhet të paraqitet gjatë tremujorit të parë të vitit 2010.

_________________
APPLE TABLET APO NJË IPHONE I ZMADHUAR? Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
APPLE TABLET APO NJË IPHONE I ZMADHUAR? 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
APPLE TABLET APO NJË IPHONE I ZMADHUAR?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: