kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SA PO JU PELQEN FORUMI ME PQERINDJE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: SA PO JU PELQEN FORUMI ME PQERINDJE   Mon Oct 12, 2009 5:57 am

10%
20
30
40
50
60
70
80
90
ose 100


per vete noramal 100% hehe qka po menoni ju

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: SA PO JU PELQEN FORUMI ME PQERINDJE   Mon Oct 12, 2009 7:21 am

Valla Mu po me pelqen 99.99.99.99.99%

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: SA PO JU PELQEN FORUMI ME PQERINDJE   Mon Oct 12, 2009 7:28 am

hauhuahua po de po

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: SA PO JU PELQEN FORUMI ME PQERINDJE   Tue Oct 13, 2009 2:00 pm

100%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hyseni pz
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 17
Join date : 19/01/2010
Location : radio-ehlu-sunneh

MesazhTitulli: Re: SA PO JU PELQEN FORUMI ME PQERINDJE   Tue Jan 19, 2010 6:07 pm

90%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SA PO JU PELQEN FORUMI ME PQERINDJE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SA PO JU PELQEN FORUMI ME PQERINDJE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dërmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rëndësi kombëtare
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: